Haber Detayı
15 Şubat 2020 - Cumartesi 14:50
 
3 İlçeden 17 eğitimciyle ‘eTwinning’ çalıştayı…
Dörtyol’da üç ilçeden seçilmiş 17 öğretmenin katılımıyla Kuzuculu 125. Yıl İlkokulunda “eTwinning” bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.
Eğitim Haberi
 3 İlçeden 17 eğitimciyle ‘eTwinning’ çalıştayı…

Dörtyol, Erzin ve Payas’daki okulların temsilci öğretmenlerine yönelik düzenlenen bilgilendirme toplantısına Dörtyol 100. Yıl İlkokulu sınıf öğretmeni Hülya Kartal eğitmen olarak katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Kuzuculu 125. Yıl İlkokulu Okul Müdürü Cemal Tabak “Yenilikçi, paylaşımcı, işbirliğine açık yarınların Türkiye’sine öğrencilerimize hazırlayan böyle seçkin kitleyi okulumuzda ağırlamak bizim için onurdur” dedi.

Okullarının Müdür Yardımcısı Adem Oktay ile sınıf Öğretmenleri Ayşe Doğan, Özgür Ten ve Mahmut Polat öğretmenlerin kurucusu olduğu 7 proje ve 20’den fazlada ortak oldukları projelerle öğrencileri AB Ülkelerinin dahil olduğu öğrencilerle buluşturduklarını belirten Okul Müdürü Tabak, başarılı bir çalıştay dileğinde bulundu.

100. Yıl İlkokulu sınıf öğretmeni Hülya Kartal’ın eğitmen olarak katıldığı toplantıda Dörtyol, Erzin, Payas okullarından gelen öğretmenlere yürütülen “eTwinning” projeleri hakkında bilgilendirme yapıldı. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: , 3, İlçeden, 17, eğitimciyle, ‘eTwinning’, çalıştayı…,
Yorumlar
Haber Yazılımı