ugur okullari - destop
Haber Detayı
12 Ağustos 2020 - Çarşamba 16:52
 
100 polisle gece yarısı huzur uygulaması…
Hatay’ın İskenderun ilçesinde gece-gündüz suçlu ve suçla mücadelede eden Emniyet Müdürlüğüne bağlı çeşitli birimlerden toplam 100 polisle gece yarısı huzur denetimi gerçekleştirdi.
Yaşam Haberi
100 polisle gece yarısı huzur uygulaması…

İskenderun kent genelinde vatandaşların huzur ve güvenliği için düzenlenen emniyet amiri, tüm birim sorumlularının da katıldığı gece yarısı uygulamasına İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş de nezaret etti.

Gecenin geç saatlerine kadar süren, Tepe mahallelerinde gerçekleştirilen uygulamalarda şüpheli görülen araçlar durduruldu ve incelendi. Emniyet ekipleri ayrıca maske takan vatandaşlara da teşekkürlerini iletti, maskesi olmayanları uyardı ve maske verdi.

Vatandaşın huzuru için Emniyet ekiplerinin ana hedefini oluşturan suçlular ile arananlar karşı gerçekleştirilen gece yarısı uygulamasında sokaklarda gezen ve şüpheli görülenler durduruldu, kimliklerinden GBT’leri kontrol edildi.

Vatandaşların huzur içerisinde can ve mal güvenliğini korumak için gece yarısı uygulaması yapan polisleri gören özellikle anneler yapılan çalışmalardan dolayı teşkilata teşekkür etti, hayır duasında bulundular.

Kaynak: Editör:
Etiketler: 100, polisle, gece, yarısı, huzur, uygulaması…,
Yorumlar
Haber Yazılımı