ramazan 2021


kehribar - logo yanı
Haber Detayı
10 Nisan 2021 - Cumartesi 17:23
 
10 Nisan Polis Kortejine Vatandaş ilgisi…
Hatay’ın İskenderun ilçesinde Emniyet Müdürlüğü bünyesinde görev yapan motorize yunus ve diğer birimlerin katılımıyla kentte gerçekleştirilen 10 Nisan kutlama kortejine vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi, çiçek takdim etti.
- Haberi
10 Nisan Polis Kortejine Vatandaş ilgisi…

Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 176. Yıldönümü dolayısıyla çeşitli etkinlikler düzenleyen İskenderun Polisi İlçe Emniyet Müdürlüğü’nden başlayarak kentin ana caddelerinde 10 Nisan kutlama korteji yaptı. Emniyet Müdürlüğü Bünyesindeki motorize yunus ekipleri ellerinde Türk Bayraklarıyla, diğer araçlar da geriden takip ederek kenti tur attı.

24 Saat esasına göre görev yaparak vatandaşın can ve mal güvenliğini ile huzurunu sağlayan polis teşkilatının kent genelinde gerçekleştirdiği korteje sırasında yoğun ilgi gösteren vatandaşlar yol, kaldırım ve evlerinin penceresinden, balkonlarından sevgi gösterisinde bulundu. Bazı yerlerde korteji durduran vatandaşlar polislere çiçek takdim etti.

Şehit Pamir Caddesinde de kortejin önünü kesen İskenderun Eczane Teknisyenleri Derneği Başkanı Cemal Çelik ile yönetimi Polislere güller vererek, Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 176. Yıldönümünü kutladı, kentin huzur ve güvenliğinin sağlanmasındaki çabalarından dolayı başarılı Emniyet Müdürü Nevzat Güneş’e de teşekkürlerini iletti.

 

  

Kaynak: Editör:
Etiketler: 10, Nisan, Polis, Kortejine, Vatandaş, ilgisi…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı