kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
18 Ocak 2022 - Salı 17:15
 
1 Eylül 2021’den Geçerli
Türk Metal Sendikası İskenderun Şube Başkanı Çakır Varan Yazıcılar Demirçelik fabrikalarında Toplu sözleşme görüşmelerinde imzaların atıldığını söyledi. Varan, Yazıcı da Tarih Yazılmıştır ”dedi.
Ekonomi Haberi
1 Eylül 2021’den Geçerli

Uzun süredir Toplu Sözleşme görüşmelerinde masaya oturan Türk Metal Sendikası Diler Demir Çelik Endüstri Ve Ticaret Anonim Şirketi, RESA Demir Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi Ve Yazıcı Demir Çelik San Ve Turizm Tic Aş işyerlerinde çalışan üyeleri kapsayan toplu iş sözleşmesi görüşmeleri anlaşmayla sonuçlandı.

Türk Metal Sendikası İskenderun Şube Başkanı Çakır Varan, Yazıcı Demirçelik Fabrikaların da aralarında bulunduğu 2021-2023 yıllarını kapsayan Toplu İş Sözleşme Görüşmesinde zaferle çıktıklarını kaydetti.

Yazıcılarda tarih yazılmıştır diyen Varan, “1 Eylül 2021 tarihinden geçerli olacak iki yıllık sözleşmemizin RESA, DİLER ve YAZICI işyerlerinde çalışan üyelerimize hayırlı olmasını dileriz. Müzakerelerin her aşamasında heyetimize yol gösteren Genel Başkanımız Pevrul Kavlak olmak üzere müzakere sürecindeki yapıcı yaklaşımları nedeniyle işveren heyetine, Sendika temsilcilerimize teşekkür ederiz. “dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: 1, Eylül, 2021’den, Geçerli,
Yorumlar
Haber Yazılımı