Arsuz’da köprü başında denizi ve dereyi gören muhteşem manzaraya sahip İşletmeciliğini Süheyl Fer ve eğitimci müzisyen Murat Aşkar’ın yaptığı Arsuz Teras Cafe açık ve kapalı alanıyla müşterilerine gece eğlenceli, gündüz keyifli vakit geçirmelerini sağlamak üzere tüm hazırlıklarını tamamladı.

 

İşletmecilerden Süheyl Fer, Arsuz’un en güzel yerinde, nefis günbatımı manzarasında, zengin menüsüyle ağızlarını tatlandıracağı konuklarına, karmaşadan uzak, telaşsız, dingin bir ortam sunduklarını belirterek “Arsuz Doğu Akdeniz’in sayfiye ve eğlence merkezi. Biz de bu sektörde sunduğumuz imkanlar ve hizmetle iddialıyız. Arsuz Teras Cafe olarak gündüz ve gece konsepti olarak iki farklı ortamla hizmet sunacağız. Gündüzleri dinlence, vakit geçirme ortamı, akşam 20.00’den sonra ise canlı müzikle konuklarımızı eğlenceyle buluşturacağız. Barmen Survivor Ayhan, canlı müzikte orkestra Murat Aşkar-Seren Sındık ile konuklarımıza tadı damakta kalacak anlar yaşatacağız” diye konuştu.

 

Arsuz Teras Cafe’nin yaz sezonu açılışını 2 Temmuz Cuma günü akşam saat 20.00’de işletmeci ortağı eğitimci müzisyen Murat Aşkar ve Seren Sadık’ın sahne alacağı orkestra ile canlı müzikle yapacaklarını belirten Süheyl Fer, eğlenceye seven herkesi sezon açılışına beklediklerini sözlerine ekledi.