Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

Gümüş Otomotiv’de DOD Devri

Volkswagen Gümüş Otomotiv, DOD sistemiyle ikinci el otomotiv alım ve satışlarına başladı. Gümüş Otomotiv DOD Sorumlusu Soner Koyuncuoğlu, 8 yaşa kadar araçlarda, 60 aya varan vadelerle sunduğu özel kredi seçenekleriyle; uygun koşullarda araç sahibi olabilineceğini söyledi.

DOD’da her araç, detaylı bir inceleme ve görünüm yenileme işleminden geçirilerek risksiz ve güvenli bir şekilde müşterilere sunulduğunu belirten Volkwagen Gümüş Otomotiv DOD Sorumlusu Soner Koyuncuoğlu “DOD (Doğuş Oto Değerlendirme) ile tüm araçlar 101 nokta kontrolünden geçirilmektedir. Bu şekilde aracın geçmişi ve mevcut durumu tespit edilerek detaylı ekspertiz raporu sunulmaktadır. Satılan ve alınan tüm araçların devir, noter ve ruhsat işlemleri, tarafımızdan gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde DOD müşterileri araç alıp satarken yorucu ve uzun prosedürlerle uğraşmadan kolaylıkla işlemlerini gerçekleştirirler” dedi. 

Soner Koyuncuoğlu, DOD müşterileri istedikleri durumda araçlarını satılmak üzere kendilerine bırakabileceklerini söyleyerek “Bu şekilde özel sigorta güvencesine alınan araçların, DOD’un uzman satış ekipleri tarafından yeni sahipleri bulunmakta; aracın sahibine ise sadece imza atmak kalmaktadır. DOD müşterileri, vdf (Wolkswagen Doğuş Finans) ‘nin 8 yaşa kadar araçlarda, 60 aya varan vadelerle sunduğu özel kredi seçenekleriyle; uygun koşullarda araç sahibi olabilmektedirdiye konuştu.

“DOD Müşterileri’ne gerekli koşulların sağlanması durumumda; nakit alım seçeneğinin yanı sıra takas imkanları da sunduğunu sözlerine ekleyen Koyuncuoğlu “DOD Sistemiyle ilgili daha geniş bilgiyi Gümüş Otomotiv İskenderun adlı web sitesinden öğrenebileceklerini bildirdi. 


01.07.2008 10:58:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Yorum (1)
Sayfa: 1

lopez5000

soner abim bee ne yakışıklı cıkmışsın :)
kolay gelsin hayırlı satışlar...

Jul 1 2008 12:00AM

  HamzaEfendi Baklava
Pegem
Pegem
Ercan Gida