Şalen Arsuz’da Sezonu Açıyor
 

      İskenderun’da yıllardır eğlence sektörüne hizmet veren Şalen Disco Bar, Arsuz’da yaza merhaba diyor.

        Geçen sezon İskenderun’dan sonra Arsuz’da da şube açan Şalen Disco Bar kapılarını, Cuma günü Türk milli takımının Hırvatistan’la oynayacağı Avrupa kupası çeyrek final maçıyla açıyor.

        Yeni sezona ilişkin hazırlıklar konusunda bilgiler veren Şalen Disco Bar sahibi Mehmet Özen, tatil beldesi Arsuz’a gelen tatilcilere unutamayacakları bir yaz yaşatacaklarını belirterek “İlk etkinliğimiz, Cuma günü milli takımımızın Avrupa kupası çeyrek final maçı olacak. Vatandaşlarımız, milli maç heyecanını animasyon ve dansçı kızlar eşliğinde yaşayacaklar” dedi.

        Yaz sezonuna özel etkinlikler hazırladıklarını belirten Mehmet Özen “Bu yaz, geçen yazdan daha güzel olacak. 21 Haziran’da yapacağımız yaza merhaba şenliğinde sürpriz sanatçılarla birlikte animasyon gösterileri, Arsuzlu tatilcilere unutulmaz bir gece yaşatacak. Arsuz turizmine katkı sağlamak için Şalen Disco Bar olarak hiçbir fedakârlıktan kaçınmadık, kaçınmayacağız da. Misyonumuz kaliteli hizmettir. Bunun yanında yaz boyunca birçok sanatçıya da ev sahipliği yapacağız. Konserler için Arsuz’a gelecek sanatçılarla görüşmelerimiz devam ediyor. Yakın ve uzaktan gelen insanları, eğlencenin en iyisini sunmak için çok beğendikleri sanatçılarla bir araya getireceğiz” şeklinde konuştu.


.. ::

Sayfa: 1
 

Ziyaretçi Defteri

İsmet İnönü mahallesinden

sahildeki palmiyeler budanıyor kışa hazırlanıyor.ancak mahallelerin sokakların kaldırımlarda bulunan zeytin ve değişik ağaç türleri budanmıyor.kaldırımlarda yürünemez durumda belediye bu konuda gereği...

Oku  |  Yaz