Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

A. Aziz Yazar CHP Meclisinde

Cumhuriyet Halk Partisinin 32. Olağan Kurultayı'nda Hatay’da ikinci dönem Milletvekili olan A. Aziz Yazar’ın Parti Meclisine girerken, uzun yıllar aradan sonra ilk kez Milletvekili Fuat Çay ise liste dışında kaldı.

Kurultayın ikinci gününde Parti Meclisi ve Yüksek Disiplin Kurulu üyelikleri için seçim yapıldı. Saat 20.20 itibariyle oy kullanma işlemlerinin sona ermesinin ardından oy sayımına geçildi. Açıklanan sonuçlara göre, Baykal'ın belirlediği blok listede yar alan isimlerin tümü seçilirken, bireysel olarak giren muhalif isimlerin listeyi delme gayretleri sonuç vermedi. Bu arada Genel Başkan Baykal’ın listesinde yedeğe alınan Hatay Milletvekili Fuat Çay listeden çekildi. En yüksek oyu bin 20 oyla Hüseyin Karakoç alırken, en düşük oyu 69 ile Mehmet Sevigen aldı.

YAZAR PARTİ MECLİSİNE 66. SIRADA GİRDİ

Hatay’dan Milletvekili Fuat Çay liste dışında kalırken, Parti Meclisine iki dönemdir Milletvekili olan ve her geçen gün yıldızı parlayan İskenderunlu Abdulaziz Yazar 66. sırada girmeyi başardı.  

DELEGEYE TEŞÜKKÜR YEMEĞİ

Alınan sonucu CHP Hatay Milletvekili A.Aziz Yazar il delegeleriyle bir otelde akşam yemeğinde bir araya gelerek kutladı. Delegelere verdikleri destekten dolayı teşekkür eden Yazar, Hatay’da partinin daha etkin olması ve birleştiricilik görevini üstleneceğini ifade etti.

SİYASİ DENGELER YENİDEN ŞEKİLLENECEK

Sanayi ve Ticaret Bakanlığı yapan, Parti Grup Başkan vekilliğinde bulunan Hatay Milletvekili Fuat Çay’ın Cumhuriyet Halk Partisi Meclisinde liste dışı kalması, yerine 2. dönem Milletvekili olan A.Aziz Yazar’ın girmesiyle ilde siyasi dengelerin yeniden şekilleneceği şeklinde yorumlanıyor. 

CHP MECLİSİ İSİM LİSTESİ

Sonuçlara göre 12 kişilik bilim kurulu üyeleri dışında toplam 80 kişilik PM'de yer alan 68 isim şöyle: “Avni Aksu, Oya Araslı, Necla Arat, Canan Arıtman, Yücel Artantaş, İsmet Atalay, Yılmaz Ateş , Deniz Pınar Atılgan, Bülent Baratlı, Nesrin Baytok, Tekin Bingöl, Suat Binici, Mevlüt Coşkuner, İsmet Çanakçı, Özlem Çerçioğlu , Mesut Değer, Mahmut duyan, Gaye erbatur, Abdürrezzak Erten , M.Şerif Ertuğrul, Neriman Genç, Levenet gök,  Derviş Günday, Algan Hacaloğlu, Abdullah emre İleri, Osman Kaptan, Hüseyin Karakoç , İlker Karaoğulları , Birgen Keleş, Ali Kılıç, Ayça Betül Kınımete, Esfender Korkmaz, Ali İhsan Köktürk, Şahin Mengü, Buket Müftüoğlu, Rıfat Nalbantoğlu, Ali Oksal , Enser Öğüt, Onur Öymen, Sırrı Özbek, Malik ecder Özdemir, Ramazan Kerim Özkan, Ufuk Özkan, Mehmet Ali Özpolat, Faik Öztrak, Tülay Özüerman, Mustafa Özyürek, Sevgi Peşken, Atilla Sav, Önder Sav , Savcı Sayan, Cevdet Selvi, Fatma Nur Serter , Mehmet Sevigen, Tacidar Seyhan, Çetin Soysal,, Hayri Sinan Sunay, Mehmet Ali susam, Bihlun Tamaylıgil, Erdoğan Toprak, Fevzi Topuz, Cahide Tunç, Enis Tütüncü, Bedri Uçar, M. Rıza Yalçınkaya, Abdülaziz Yazar, Sinan Yerlikaya, Emine Yurdatap”


28.04.2008 19:51:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Yorum (7)
Sayfa: 1
  HamzaEfendi Baklava
Pegem
Pegem
Ercan Gida