Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

Vergi Dairesi Başkanlığı da Kapatılıyor!

Türk Büro Sen Şube Başkanı Uğur Muratoğlu, Hatay Vergi Dairesi Başkanlığının kapatılacağını ve Bölge Vergi Dairesi Başkanlığı gibi bir sistem getirilmeye çalışıldığını söyledi.

Türk Büro Sen Hatay şube yönetimi üç ay önce yaptıkları kongre sonrasında yeni yönetim kurulu üyeleri ile işyeri temsilcilerini tanıştırmak, işyeri temsilcilerinin sorun ve sıkıntılarını dinlemek amacıyla Dörtyol Yeşilköy’de bir araya geldi. Yakamoz Restoranda düzenlenen yemekli bir geceye Türk Büro Sen Hatay Şube Başkanı Uğur Muratoğlu, Şube Sekreteri Ayhan Adıgüzel, Şube Basın Sekreteri Nuri İlhan, Dörtyol Vergi Dairesi, Dörtyol Malmüdürlüğü, Nüfus Dairesi ve Kaymakamlıkta çalışan işyeri temsilcileri ile Dörtyol Vergi Dairesi Müdürü İlhan Özkan ve Vergi Dairesi Müdür Yardımcılarının katıldı.

Türk Büro Sen Hatay Şube Başkanı Uğur Muratoğlu, Hatay Vergi Dairesi Başkanlığı’nın kapatılacağını ileri sürerek “Bölge Vergi Dairesi Başkanlığı gibi bir sistem getirilmeye çalışılıyor. Yani bu sizlerin çok daha yalnız bırakılacağı, sorunlarınıza tamamen kulak tıkanacağı anlamına geliyor. Bunun getirisi ve götürüsü çok iyi hesaplamalı tepkimizi bu yönde koymalıyız” dedi.

Ülkenin içinde bulunduğu durumun ortada olduğunu ifade eden Muratoğlu “Çok ciddi bir süreçten geçiyoruz. Bu süreç içerisinde memurların durumlarını genel merkezimize en sağlıklı biçimde iletebilmek gayesiyle bir anket çalışması başlatmış bulunuyoruz. Bu anketimizde çok önemli istatistikî sonuçlar çıkarılacak yönde sorular mevcut. Özellikle bu anketin dikkatli bir şekilde doldurulmasını istiyoruz. Bu anket sonuçlarından elde edeceğimiz veriler ışığında Genel Merkezimize bir rapor sunacak ve memurlarımızın talep ve sorunlarını ileteceğiz” diye konuştu.

Dörtyol Vergi Dairesi Müdürü İlhan Özkan da, yılların birikim ve tecrübesini konuşturarak sendikacılığın dünü bugünü ve geleceği hakkında açıklamalar yaptı ve örgütlü mücadelenin önemine değindi. 


08.03.2008 13:22:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Yorum (1)
Sayfa: 1

cafer yıdız

seni çok ama çok iyi tanıyorum............
sen anladın onU....

Mar 8 2008 12:00AM

  HamzaEfendi Baklava
Pegem
Pegem
Ercan Gida