Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

Deniz Kuvvetleri Komutanı İskenderun’da

Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Metin Ataç, bir dizi incelemelerde bulunmak üzere geldiği Hatay'ın İskenderun ilçesinde Kaymakam Cengiz Horozoğlu ile Belediye Başkanı Mete Aslan’ı makamında ziyaret etti.

Oramiral Metin Ataç Türkiye'nin ikinci büyük bahriye birliği Deniz Er Eğitim Alay Komutanlığı, İskenderun Deniz Üs Komutanlığı ve bağlı birimlerde incelemelerde bulundu.

Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Metin Ataç'ın ziyaretleri sırasında, Güney Deniz Saha Komutanı Koramiral Erdal Bucak, Deniz Kuvvetleri Denetleme Başkanı Tuğamiral Atilla Kezek ve İskenderun Deniz Üs Komutanı Tuğamiral İsmail Taylan da eşlik etti.   

İskenderun bölgesinde denetimlerde bulunan Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Metin Ataç Kaymakam Cengiz Horozoğlu’nu makamında ziyaret etti. Kaymakam Cengiz Horozoğlu, ilçeyle ilgili bilgileri verdikten sonra Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Metin Ataç’a ziyaretleri anısına pirinç bir vazo takdim etti.

Kaymakam Cengiz Horozoğlu’na da bir anı plaketi sunan Oramiral Ataç, İskenderun’u çok sevdiğini, şehir olarak her geçen gün daha da güzelleştiğini, ziyaretinden çok memnun kaldığını belirterek tekrar gelmek istediğini söyledi.

İskenderun Belediyesi ziyaretinde Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Metin Ataç’ı Başkanı Mete Aslan dışarıda karşıladı. Oromiral Ataç, "Her yıl İskenderun'a geliyorum ve her gelişimde bu güzide şehri daha güzel buluyorum. İskenderun cennet gibi bir şehir" dedi.


22.01.2008 18:11:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Yorum (1)
Sayfa: 1

Gurbetci

Iskenderunumuza hos geldiniz komutanim.Allah tüm silahli kuvvetlerimizi korusun.

Jan 23 2008 12:00AM

  HamzaEfendi Baklava
Pegem
Pegem
Ercan Gida