Tüketici Hakem Heyeti TSE’ye Emanet
 

İskenderun’da Akdeniz Vergi Dairesi Müdürlüğünce yürütülen Tüketici Hakem Heyeti Başkanlığına Hatay Türk Standartları Enstitüsü Müdürü Ergin C. Salih görevlendirildiği bildirildi.

Tüketicinin Korunması hakkındaki kanun gereği vatandaşların tüketici hakları ile ilgili başvurularını bundan böyle Tüketici Hakem Heyeti çalışmalarının yürütüldüğü merkezi İskenderun’a taşınan Hatay Türk Standartları Enstitüsü Müdürlüğü’ne yapmaları istendi.

Şehit Pamir Cad.45.sok Tarhan Apt.5/1 adresinde bulunan Hatay TSE Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan büroya yapılacak şikayet başvurularının Hakem heyetinin aylık toplantılarında değerlendirileceği öğrenildi. İskenderun’da Belediye, Ticaret Odası, Akdeniz Tüketici Koruma Derneği ve Barodan birer temsilcinin yer aldığı Tüketici Hakem Heyetinin Hatay TSE Müdürü Ergin C. Salih başkanlığında ilk toplantılarını gerçekleştirdiği, 2007 yılından devreden 300 dosyadan 40’ını görüşerek değerlendirdikleri belirlendi.


.. ::

 

Ziyaretçi Defteri

Öğrenci

Merhaba. Ben İskenderun da MKÜ Mühendislik Fakültesinde okuyan bir öğrenciyim. Maddi sorunlarım var ve bana aylık burs bağlayabilecek bir hayırsever arıyorum. Kurumlara gittim fakat vermediler anladı...

Oku  |  Yaz