Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

Mega TV Ana Haberi İskenderun.org ‘da

Ziyaretçilerinin taleplerini değerlendirerek her geçen gün hizmet zincirine yeni halkalar ekleyen İskenderun.org yerel Mega Televizyonu’nun akşam ana haberlerini internet ortamında yayına veriyor.

Mega Medya Grubu kentteki gelişmeleri İskenderun.org aracılığıyla tüm dünyaya ulaştıracak protokolde anlaştı. Bugün test yayının gerçekleştirileceği Mega TV ana haberlerinin internette izlenilebilmesi için teknik altyapı çalışmaları sürdürülüyor. Her akşam saat 19.00’da Mega Televizyonunun ana haberleri kent ve haber portalınız İskenderun.org’un Canlı Yayın bölümünden tüm ziyaretçileriyle paylaşılacak.

Bir süredir ziyaretçi defterinden gelen televizyon yayınları taleplerini değerlendiren İskenderun Ajans yönetimi, Mega Medya Grubu ile işbirliğinde karar kıldı.

Kentin yerel televizyonculukta nabzını tutan ve Genel Koordinatörlüğünü deneyimli gazeteci Hilmi Diken’in yaptığı Mega TV ana haberleriyle ziyaretçilerimiz her akşam saat 19.00 buluşacak. 


20.03.2007 18:48:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Yorum (12)
Sayfa: 1

memo

MEGA TV BİZLERİN VAZGEÇEMEDİĞİ,KANALLARDAN
BİRİSİ,SANIRIM,ULUSAL KANAL OLARAK YAYIN YAPAN
BİR ÇOK KANALLAR YER ALMAKTA,BUNLARIN İÇİNDE
DEVRETMEYİ DÜŞÜNEN,ULUSAL ANLAMDA KANAL
YOKMU ACABA,İSKENDERUNLULAR OLARAK ÖN
CALIŞMALAR YAPARAK,BİZLERDE ULUSAL BİR KANAL
OLARAK ORTAYA ÇIKAMAYIZMI ACABA,HALK
OLARAKDA NASIL KATKILARIMIZ OLABİLİR SELAMLAR.

13.09.201017:51:10

ekrem tan

siz medye olarak görev yaptığınızı yazıyor ve bize ulaşın diyorsunuz
barbaros mh 130 131 132 133 134 135 136 137 vs sokaklarda tam beş gündür su yok duyurdunuzmu haber yapabiliyormusunuz halkın sorunlarını yazabiliyormusun sıkar
gel de reportaj yapın o da sıkar
bayram zehir oldu zehir hadı yaz tv yayılasana
iyi günler
iyi günler

Oct 3 2008 12:00AM

hayri

ya arkadşlar bizim neden ciddi yayın yapan bir tv kanalımız yok, tekniz arızalarının artık son bulmasını ve haber içeriğinin gerçektende ciddi olmasını istiyoruz bu fazla bişey değil normal olanı istiyoruz.genel koordinatörler lütfen yaptığınız işte biraz daha ciddi olun

May 15 2008 12:00AM

hakan karagül

yasemin hanım siz en güzel haber spikerisiniz..........

May 11 2008 12:00AM

Seval MAKARAÇ

Merhabalar evimizde küçükten büyüğe herkez Yasemin Hanımın sunumuyla Mega Tv Anahaber bülteni izliyorduk.Uzun süredir Yasemin Hanımı ekranlarda göremiyoruz ve buna çok üzülüyoruz.Yasemin Hanımı tekrar haberlerimizi sunarken görmek istiyoruz. :::::İYİ YAYINLAR::::

May 7 2008 12:00AM

mehmet kurt

uzun zamandır mega tv ekranlarında yasemin hanımı göremiyoruz,umuyoruz ki ilerleyen günlerde tekrar görme şansımız olur.ona olan hayranlığımızı sunuyor ve başarılarının devamını diliyor ve bekliyoruz..

May 1 2008 12:00AM

enis erdogan

yasemin güler hanımı bekliyoruz haberlede

Oct 14 2007 12:00AM

özkan istanbul

buna en çok sevinenlerden biri benim herhalde, bu sayede sevdiğim, çok özlediğim hasret kaldığım şeylere internetten de olsa ulaşabileceğim, mega tv haberlerini hazırlayanları , bu hizmeti sağlayanları kutluyorum. haber spikeri yasemin hanıma sevgi saygı ve hayranlığımı sunuyorum... yasemin seni seviyorum...

Mar 24 2007 12:00AM

MAHMUT GÖKALP

BENCE ÇOK GEÇ KALAN BİR UYGULAMA BUNUN ÇOK DAHA ÖNCEDEN YAPILMASI GEREKİRDİ AMA YİNEDE İSKENDERUNLA İLGİLİ HABERLERİ VE İSKENDERUN'UN GÜZELLİKLERİNİN TANITILMASI GÜZEL BİR OLUŞUM ÇOK DAHA GÜZELİNE!

Mar 21 2007 12:00AM

Ahmet Bozdogan

Merhaba Cok güzel bir Yayın Fakat görüntüde cok karıncılanma var bunun nedeni nedir. güzel bir proje emegi geçen kişileri Tebrik Ediyorum

Mar 20 2007 12:00AM

Selim ARAS

İSKENDERUN ile ilgili yayınlanan hertürlü haberlere ulaşmaya çalışıyorum. İSKENDERUN potallı olmasına rağmen,ulaşabildiğim haberlerin az olduğunu düşünüyorum.mega tv yayını için tebrik ediyorum.ancak yeterli bulmuyorum.ulusal bir tv miz neden yok.koskoca İSKENDERUN dan bir ulusal kanal çıksa Fenamı olur?bu sayede İSKENDERUN, U Dünya ya tanıtırız. NE DERSİNİZ?

----------------------*-------------------

Editörün Notu : Sayın Selim Aras, İskenderun'u dünyaya tanıtalım ama başkalarının emeklerini izinsiz kullanarak değil.

Sitenizde yayınlamış olduğunuz haberlerle şu anda suç işliyorsunuz. "Yasal Uyarı" bölümünü okumadınız sanırım. Tekrar hatırlatmalım isterseniz :

5187 Sayılı Basının Kanunun 24. Maddesi:

 MADDE 24. - Bir süreli yayında yayımlanmış haber, yazı ve resimleri kaynak göstermeksizin yeniden yayımlayanlar beşmilyar liradan onmilyar liraya kadar ağır para cezasıyla cezalandırılırlar.
 
Bu eserleri, yeniden yayım hakkı saklı tutulmuş olmasına rağmen, süreli yayın sahibinin izni olmadan yeniden yayımlayanlar yirmimilyar liradan kırkmilyar liraya kadar ağır para cezasıyla cezalandırılırlar."
 
Ayrıca Basın Kanunu'nun 27. maddesi ile "Basılmış eserler yoluyla işlenen veya bu Kanunda öngörülen diğer suçlara ilişkin davalar acele işlerden sayılır" hükmü getirilmiştir.

Yasada gördüğünüz gibi öyle her canı isteyen istediği yerden haber alıp izinsiz yayınlayamıyor. Söz konusu sitenizde kullandığınız haberlerimizin bir an önce çıkarılmasını aksi durumda hukuksal girişimin başlatılacağını bilmenizi isteriz.

Etik olarak sitemizden haber alacaksanız öncelikle izin almanız, izin aldıktan sonra da aldığınız haberin kaynağını yazmanız gerekiyordu ama siz bu yasal sürecin hiçbir bölümünü yerine getirmediniz. Umarız ilgili uyarıyı dikkate alırsınız. Aksi halde gerekli hukuksal girişimler başlatılacaktır. Bilgilerinize...

Mar 20 2007 12:00AM

mehmet boran

19.00da oturdum 10 dakikadır beklyorum haberleri açmıyor bizi bu güzel olaydan lütfen mahrum etmeyin beklemeye devam ediyoruz ailece sizi bekliyoruz.Çünkü biz isk.dışında ikamet etmekteyiz.Başarılar

Editörün Notu : Sayın Mehmet Boran, test aşamasında ilk canlı yayınımız yayın saatinden 15 dk önce başladı ve haber bülteninin son 10 dk. sına kadar da sorunsuz olarak yayında idi. Son 10 dakikada ses ile ilgili bir problem yaşandı ancak görüntü yayında idi. Haber bültenini 3. kameranın linkinden verdik. Ana sayfadaki TV bannerına tıklayarak ulaştı iseniz izleyebiliyor olmanız lazımdı. Yine de bizden kaynaklanan bir sorun var ise peşinen özürlerimizi iletiriz. Lütfen ana sayfadaki TV bannerına tıklayıp görüntü alıp alamadığınızı kontrol eder misiniz. Eğer Ş. Pamir caddesinden görüntü alamıyorsanız ayarlarınızda bir sorun vardır. Aşağıdaki menüden İletişim bölümünü kullanarak sorunu bildirirseniz teknikteki arkadaşlar yardımcı olacaklardır.

Mar 20 2007 12:00AM

  HamzaEfendi Baklava
Pegem
Pegem
Ercan Gida