Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

Mega TV’de Canlı Yayın Aracı Farkı

İskenderun’da yerel yayın yapan Mega Medya Grubu izleyicilerine olayları ve etkinlikleri canlı aktarmak için mobil yayın aracı satın alarak fark yarattı.

Genel Yayın Koordinatörlüğünü gazeteci Hilmi Diken’in yaptığı Mega Medya Grubu teknolojik yatırım yaparak bölgenin ilk ve tek canlı yayın aracına sahip oldu. Mega Medya Grubu Sahibi Sabahattin Uygun, İskenderunluya kaliteli ve hızlı görüntü aktarmak için hiçbir masraftan kaçınmadan teknik donanıma sahip mobil canlı yayın aracı satın aldıklarını söyledi.

Yerel yayın yapan televizyon kanalları arasında bir ilke imza attıklarını vurgulayan Mega Medya Grubu Sahibi Uygun, “Teknolojiye yatırım yaparak İskenderun halkına kaliteyi sunmak istiyoruz. Çağı yakalayan Mega Tv kentin her hangi bir noktasından canlı yapabilecek duruma geldi. Mega medya grubu olarak her zaman iyiye, daha kaliteli ve yeniliğe açık olduğumuz için teknolojiyi her zaman takip etmekteyiz. Yatırım ve istihdamları memlekete yapıyoruz. Bu anlamda bölgemizdeki tüm yerel medya kuruluşları içerisinde bir ilki gerçekleştirmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyorum” dedi.


19.03.2007 22:08:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Yorum (9)
Sayfa: 1

GÜNİZ AKTAŞ

ÖZLENEN İSKENDERUNA NE ZAMAN KAVUŞURUZ BİLEMİYORUM AMA BÖYLE YARARLI HİZMETLERİNİN YAPILMASINDAN DA GURUR DUYUYORUM.SABAHATTİN BEYE BİNLERCE TEŞEKKÜR,FUAT TOSYALI BEYİ,RECEP BEYİ DE KUTLUYORUM.BU İNSANLARIN SAYISI ARTTIKÇA ÖZLENEN İSKENDERUNA KAVUŞACAĞIZ.SABAHATTİN UYGUN BEYDEN YENİ HİZMETLER BEKLEYELİM.

Apr 10 2007 12:00AM

HAKAN AKTAŞ

İskenderumuza hayırlı olsun,böyle başarılı girişimcilerin sayısının artmasını istiyorum.Türkiye gündeminde olumlu yayınlarda iskenderun adının daha yararlı duyurulması adına yapılan hizmeti anlamlı buluyorum.İlçemizin ihtiyacı olan bir çalışma.sabahattin uygun beyefendi gibi topluma faydası olan insanları daha iyi yerlerde görmek isterim,özellikle eğitime yaptıklarını yakınen ve takdirle biliyorum.

Mar 20 2007 12:00AM

mehmet BORAN

İSKENDERUN'UMUZ HER ŞEYE FAZLASIYLA LAYIKTIR.GEÇ KALAN HİZMETİ SUNANLARTEŞEKKÜR EDERİZ.İNŞALLAH UYDUDAN İZLEYECEĞİMİZ GÜNLER UZAK DEĞİLDİR.

Mar 20 2007 12:00AM

MELİS

Sabahattin Uygun önderliğinde Hilmi Diken kaptanlıında gurur duyduğumuz mega tv nin haberlerini çok beğeniyorum. canlı yayın araçları ile dahada güzel haberlere imza atacaklarından dolayı başarılarının devamını diliyorum. Bu arada televziyondaki haberlerin çok beğendiğimiz müptelası olduğunuz www.iskenderun.org adresinden izleyebileceğimiz beni mutlu etti. demekki artık iskenedrun dışındaki dostlarımıza daha da yakınlaşacağız.herkesin eline ,yüreğine sağlık

Mar 20 2007 12:00AM

Mehmet ve Sercan

Mega TV çalışanları kutlıyor ve başarılar diliyoruz.Ayrıca Sayın Semir Bey'e selamlarımızı sunuyoruz.

Mar 20 2007 12:00AM

mehmet

Guzel bir uygulama tebrik ederim.Birde yerel televizyonlarimizdan en azından bir tanesi uyduya-dijital'e geçerse cok daha güzel olacak. Bugün iskenderun'un yarısı kadar olan illerin dahi uyduda kanalları var. saygı selam

Editörün Notu: Mega TV ile yapılan anlaşmayla Mega TV Akşam haberlerini her gün 19:00 da canlı yayın bölümünden izleyebilirsiniz.

Mar 20 2007 12:00AM

Ekem-www.tumkaya.de-

Mega tv yi bende kutluyorum, birde en azindan Internet üzerinden bizler, gurbetcilerin yayinlari izlememize olanak sunsalar cok süper olacak. Yerel bir radyomuz bile yok!!! Saygilar...

Mar 20 2007 12:00AM

sedat

ben mega tv saygıyla kutluyorum ve calısmalarında basarılar dılıyorum.saygılar

Mar 20 2007 12:00AM

kamil

mega tv yi kutluyorum.

Mar 20 2007 12:00AM

  HamzaEfendi Baklava
Pegem
Pegem
Ercan Gida