Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

A. Haluk Yavaş vefat etti…

      İskenderun’da Festival genel koordinatörlüğü yapan ve Akdeniz Güzellik Yarışmasını düzenleyen bir dönem bazı gazetelerde köşe yazıları yazan A. Haluk Yavaş 84 yaşında İzmir Urla’da vefat etti.

 

      Uzun bir süre İskenderun’da yaşayan ve daha sora İzmir Urla’ya yerleşen A. Haluk Yavaş, yaşlılıktan dolayı oluşan sağlık sorunları yüzünden, çoklu organ yetmezliğinden hayatını kaybetti. Vefatı başta İskenderun’daki dostları olmak üzere tüm sevenlerini derinden üzen A. Haluk Yavaş’ın cenazesinin İzmir Urla’da toprağa verileceği bildirildi.   

 

      İskenderun Şenlikleri adı altına başlayan etkinlikleri, 1974 yılında Belediyenin ve kentin bazı ileri gelenlerinin de desteğini alarak Uluslararası festivale dönüştürülmesinde önemli katkısı bulunan A. Haluk Yavaş, 1985-1990 yılları arasında da festival Genel Koordinatörlüğü yaptı. A. Haluk Yavaş, daha sonraki yıllarda yine İskenderun’da Akdeniz Güzellik Yarışması’nı organize etme başarısını gösterdi. İngilizce bilen Haluk Yavaş, bir evlat sahibiydi.

 


19.06.2017 18:53:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Yorum (0)
  HamzaEfendi Baklava
Pegem
Pegem
Ercan Gida