Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

Jandarma’dan Sevgi Evleri Çocuklarına Ziyaret

      Türk Jandarma Teşkilatı’nın kuruluşunun 178. yılı nedeniyle İskenderun İlçe Jandarma İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ferit Gül ile Sevgi Evlerinde yaşamlarını sürdüren çocukları ziyaret etti, birlikte vakit geçirdiler.

 

      Tosyalı Holding tarafından İskenderun’a kazandırılan Hacı Pervin Tosyalı Sevgi Evleri'ne konuk olan ve ekibiyle birlikte ellerinde hediyelerle gelen İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ferit Gül, burada yaşamlarını sürdüren çocuklardan yoğun ilgi gördü.

 

      Çocuklarla teker teker tanışan ve konuşan İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Gül, yapılan çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı. Karşılıklı sohbet etme imkanı bulan Jandarma Komutanı Ferit Gül’e, çocuklardan bazıları büyüyünce asker olmak istediklerini, bazıları da farklı meslekleri sevdiklerini ifade ettiler.

 

      Sevgi Evleri’nde kalan çocuklarla, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ferit Gül birlikte bir süre zaman geçirdi. Getirdikleri hediyeleri veren Jandarmayı ayrılık vakti geldiğinde çocuklar asker selamıyla uğurladılar.


19.06.2017 13:32:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Yorum (0)
  HamzaEfendi Baklava
Pegem
Pegem
Ercan Gida