Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

Hassa’da Belediyeden Yüzme Kursuna ilgi…

      Hatay’ın Hassa ilçesinde okulların tatile girmesiyle birlikte Belediye tarafından düzenlenen yaz sporları çerçevesinde açılan yüzme kursu çocuklardan ilgi gördü.

 

      Okulların tatile girmesiyle Hassa Belediye Başkanı Abdurrahman Demirel öğrencileri unutmadı, çeşitli spor dallarının bulunduğu yaz spor okulları kursları düzenledi. Açılan yaz okulları kursları arasında yer alan yüzmeye ise çocukların daha fazla ilgi gösterdikleri dikkat çekti.

 

      Havaların da ısınmasıyla serinleme keyfi yaşamak, aynı zamanda yüzmeyi de öğrenmek isteyen çocuklara Akbez’de bulunan tek havuzda, yüzme eğitmeni tarafından kurs veriliyor.

 

      Belediye Başkanı Abdurrahman Demirel, kursa katılan Hassalı çocuklara öncelikli olarak yüzmenin temel kuralı su yüzünde kalabilme ve ilerleme, ardından da çeşitli yüzme türleri eğitimleri verildiğini belirterek “Belediye olarak birçok spor dallarında yaz okulları kursları açtık. Hassa’da deniz yok ancak, göletler, dereler, su birikintileri var. Çocuklarımızın yaz okulları kurslarıyla yüzmeyi de öğrenmelerine katkı vermek istedik. En azından yüzme öğrenirlerse çocuklarımız, göletlerde, derelerde yüzerken boğulma olaylarının önüne geçmiş oluruz. Açmış olduğumuz tüm spor dalları kurslarına ilgi gösteren çocuklar ve ailelerine teşekkür ediyoruz. Biz hizmetlerimizi halkımız için yapıyoruz, onların memnuniyeti bizim memnuniyetimizdir” diye konuştu.

 


19.06.2017 13:22:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Videoyu İndir
Yorum (0)
  HamzaEfendi Baklava
Pegem
Pegem
Ercan Gida