Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

Dörtyol Başsavcısı ile eşi güllerle uğurlandı…

      Hatay’ın Dörtyol ilçesinde bir süredir görev yapan Cumhuriyet Başsavcısı Serkan Tayyar Ünsal yeni görev yerine başından aşağı güller boşaltılarak uğurlandı.

 

      Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) Birinci dairesinin adli yargı kararnamesiyle Kahramanmaraş Cumhuriyet Savcılığına atanan Dörtyol Cumhuriyet Başsavcısı Serkan Tayyar Ünsal ve Hakim eşi için Adliye önünde uğurlama töreni düzenlendi.

 

      Törene Kaymakam Recep Soytürk, Belediye Başkanı Yaşar Toksoy, Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Avcı, Yaşar Gürakan, Dörtyol Ülkü Ocakları Başkanı Kaan Mehmet Tarhan, Dörtyol Zabıtası Personelleri, Belediye çalışanları ve Adliye Personelleri katıldı.

 

      Adliye önünde yapılan uğurlama töreninde Başsavcı Serkan Tayyar Ünsal ve Hakim Eşi İsmihan Uçar Ünsal tören katılanlar ile tek tek vedalaştı.

 

      Dörtyol Kaymakamı Recep Soytürk ve Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy görevi süresince ilçede yaptıkları görevleri ve hizmetlerinden dolayı Cumhuriyet Savcısı Serkan Tayyar Ünsal’a ve Kahramanmaraş Hakimliğine atanan eşi İsmihan Uçar Ünsal’a teşekkür ederek yeni görev yerlerinde başarılar dilediler.

 

      Cumhuriyet Savcısı Serkan Tayyar Ünsal ile Hakim eşi, adliye personeli ve törene katılanlar tarafından çiçeklerle yolcu edildi.

 

 

 


18.06.2017 17:49:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Videoyu İndir
Yorum (0)
  HamzaEfendi Baklava
Pegem
Pegem
Ercan Gida