Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

U12’de de Hatay Şampiyonluğuna Göz Diktiler!

      Mithatpaşa İskenderun Yıldızlar Basketbol Kulübü Antrenör ve Beden Eğitimi öğretmeni Mehmet Ateş’in öğrencileri başarıdan başarıya koşmaya devam ederek U12’de de gözünü Hatay şampiyonluğuna dikti.

 

      Basketbolun yaygınlaşması, yeni sporcuların Türk basketboluna kazandırılması için mücadele eden İskenderun Yıldızlar Mithatpaşa Basketbol Kulübü Antrenör ve Beden Eğitimi öğretmeni Mehmet Ateş’in U12 takımı da nabağlup olarak ilçe şampiyon oldu.

 

      Geçen aylarda da U13 kategorisinde de Hatay Şampiyonluğunu kazanma başarısı gösteren Mithatpaşa İskenderun Yıldızlar Basketbol Kulübü U14’te de Hatay Finalini oynadı ikinci olarak tamamladı. Kulübün U12 takımı da tüm rakiplerini geride bırakarak namağlup olarak İskenderun şampiyonu oldu ve Hatay yarıfinallerine katılmaya hak kazandı.      

 

      Mithatpaşa İskenderun Yıldızlar Basketbol Kulübü Antrenör ve Beden Eğitimi öğretmeni Mehmet Ateş, tüm sporcularını elde ettikleri başarıdan dolayı kutlayarak şunları kaydetti: “Onların alınlarından öpüyorum. Bu sezon U13 İskenderun ve Hatay şampiyonluğu, U14 Hatay ikinciliğimiz var. Sırada ise namğlup olarak İskenderun’dan şampiyon olan çıkan U12 takımımız Hatay yarıfinali için mücadele edecek ve U11 kategorilerinde de başarıyı kovalıyoruz. Bizi izlemeye devam edin”   


18.06.2017 15:48:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Yorum (0)
  HamzaEfendi Baklava
Pegem
Pegem
Ercan Gida