Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

  MHP Teşkilatı Köy Korucularıyla İftarda Buluştu

      Milliyetçi Hareket Partisi İl ve ilçe Teşkilatları Hatay’da kırsal kesimlerde terörle mücadelede görev yapan gönüllü köy koruyucularını iftar yemeğinde buluşturdu.

      

      Denizciler yıldız restoranda gerçekleşen iftar yemeğine MHP il Başkanı Lütfü Kaşıkçı, İskenderun İlçe Başkanı Turan Bozkurt, İbrahim Gül, Ülkü Ocakları İl Başkanı Metin Taşçı, İskenderun Ülkü ocakları Başkanı Bünyamin Saraçoğlu, il ve ilçe teşkilat yöneticileri de katıldı.

 

      Ezanın okunmasıyla başlayan iftar yemeği birliğin ve kaynaşmanın en samimini noktasına geldi. Yemek sonrası kısa bir açıklama yapan MHP İskenderun İlçe Başkanı Turan Bozkurt şunları söyledi: “İftarda bizleri bir araya getiren Yüce Yaradan’a şükürler olsun. Gönüllü koruyucularımızı ülkemizin birli ve beraberliklerine katkı sunmak vatan hainlerinin karşısında duran birer asla parçalarıdır bu birlik ve beraberliğimizi Allah’ım hiç bozmasın.” 

 

      Ülkü Ocakları İl Başkanı Metin Taşçı da, bugün iftarı hep birlikte açmanın onuru ve şerefi içerisinde olduklarını belirterek “Ülkemizin zor bir dönemden geçtiği çok açık. Bizler devletimize ve bayrağımıza bağlı kalarak Türkiye Cumhuriyetini sonsuza kadar yaşatmak için çabalarımızı sürdüreceğiz. Siz gönüllü koruyucu arkadaşlarımıza da her zaman başarılar diliyorum, Allah yar ve yardımcıları olsun” diye konuştu.

 

      MHP il Başkanı Lütfü Kaşıkçı vatanın her köşesinde ülkesi için canını severek verecek çok yiğitlerin bulunduğuna işaret etti.

 

 


17.06.2017 18:50:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Videoyu İndir
Yorum (0)
  HamzaEfendi Baklava
Pegem
Pegem
Ercan Gida