Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

İskenderun’da Reyhanlılılar İftarda Buluştu

      Hatay’ın İskenderun ilçesinde yaşayan Reyhanlılar dernek kurarak bir çatısı altında toplandı. 11 ayın sultanı mübarek Ramazan ayında düzenlenen iftar programında bir araya gelen Reyhanlılılar birlik ve beraberlik mesajları verdi.

 

      Beyaz Saray Restoranda gerçekleştirilen iftar buluşmasına İskenderun’da yaşayan Reyhanlılar yoğun ilgi gösterdi. İftar programında açılış konuşması yapan Dernek Kurucu üyelerden Doktor Turgut Karaca, İskenderun Reyhanlılar Derneğinin hayırlı ve uğurlu olması dileğinde bulunarak “Hemşerilerimizin sıkıntı ve sevinçlerinde hep yanlarında olacağız. Bilindiği üzere İskenderun’da çok sayıda Reyhanlılı hemşerimiz yaşamakta. Biz de dostlarımızı hemşerilerimizi bir çatı altında toplamaya karar verdik” dedi.

 

      Dernek olarak çeşitli sosyal ve kültürel faaliyetlerde bulunacaklarının altını çizen Karaca “Her zaman dayanışma ve kaynaşma içerisinde olacağız. Yaşadığımız kentimiz İskenderun için ve Reyhanlı’mız için neler yapabileceğimiz konusunda fikir alış verişi yapıp, faydalı faaliyetlerde bulunmaya çalışacağız" diye konuştu.

 

      Derneğin kurucu üyeleri Esat Gümüşbaş, Turgut Karaca, Suat Atasever, Tarık Cancı, Rezzan Aslan, Mustafa Kibaroğlu, İlhan Atasever, Şükrü Huvaş, Zeynep Karaca, İbrahim Ünlü, Halit Kırdar, Caner Ömeroğlu, Mustafa Karaca ve Sabri Aydın tek tek konuklara tanıtıldı. Ardından program karşılıklı sohbet ortamında devam etti.


17.06.2017 17:40:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Yorum (0)
  HamzaEfendi Baklava
Pegem
Pegem
Ercan Gida