Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

Futsal Hakemi Murat Dönmez Gururlandırdı…

      İskenderun’da Bedene Eğitim öğretmeni ve aynı zamanda Futsal hakemliği yapan Murat Dönmez Dünya ve Avrupa kupasında uluslararası turnuvada görev alarak Türkiye’nin gururu oldu.

 

      Türkiye Görme Engeliler spor federasyonu merkez hakem Kurulu Başkanı Murat Dönmez İtalya’da düzenlenen uluslararası futsal turnuvasına 4 Avrupa 3 dünya kupası şampiyonasına İskenderunlu Beden Eğitim öğretmeni ve hakem Murat Dönmez de davet edildi.

 

      Mayıs ve haziran aylarında İtalya’nın Sardunya adasında gerçekleştirilen Uluslararası Futsal turnuvasında hakem olarak görev alan İskenderunlu Murat Dönmez, karşılaşmalarda gösterdiği performansla dikkat çekti.   

 

      Uluslararası turnuvalarda başarıyla görev yaparak Bölgenin gurur kaynağı olan Murat Dönmez başarısını sürdürürken bölgenin de sportif alanlarda kalkınması için salon futboluna daha iyi yatırımların olmasını gerektiğini söyledi.

 


17.06.2017 14:34:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Videoyu İndir
Yorum (0)
  HamzaEfendi Baklava
Pegem
Pegem
Ercan Gida