Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

Kaymakam Sarı’dan çat kapı iftar ziyareti…

      Hatay’ın Arsuz ilçesinin önemli bir trafik kazası atlatan Kaymakamı Musa Sarı, eşi Emine Sarı ile birlikte Konacık Mahallesi sakinlerinden bir vatandaşın evine çat kapı iftar sofrasına konuk oldu.  

 

      Ramazan ayinin manevi havasını birlikte teneffüs etmek ve devletin vatandaşla olan sıcak diyaloğunu sürdürmek adına gerçekleştirilen ziyarete Kaymakam ile eşine Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Ayşe Sümer, muhtar Ersoy Aslan da eşleriyle birlikte eşlik etti.  

 

      Kaymakam Sarı, Ramazan boyunca bu tür ziyaretlerin devam edeceğini, ziyaretlerin aileleri ve mahalle sakinlerini çok memnun ettiğini belirterek, devletin sıcak yüzünü halk ile buluşturmalarının gerekliliğini vurguladı.

 

      Hane halkına sıcak karşılamalarından dolayı teşekkür eden Kaymakam Sarı, iftar sonrasında mahallelilerle de birlikte çay sohbeti yaptı. Muhtar Ersoy Aslan ve hane halkı ziyaretlerinden dolayı Kaymakam Sarı'ya teşekkürlerini ileterek bu tür yaklaşımlardan çok memnun kaldıklarını söyledi.

 

      Sıcak buluşmanın ardından mahalleden ayrılan Kaymakam Sarı ve eşi mahalledeki çocuklara ayrıca çeşitli hediyeler de dağıttı.


17.06.2017 1:02:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Yorum (0)
  HamzaEfendi Baklava
Pegem
Pegem
Ercan Gida