Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

Rus MMK’nın iftar buluşmasına yoğun ilgi…

      Rusların Doğu Akdeniz’de tek yatırımı olan ve ülkeye önemli katma değer sağlayan MMK Metalürji, geleneksel iftar yemeği buluşması ilgi gördü. Genel Müdür Denis Kvasov, İslam aleminin Ramazan ayını kutladı.

 

      MMK Metalürji’nin geleneksel iftar yemeğine, Dörtyol Kaymakamı Recep Soytürk, Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy, İskenderun Ticaret ve Odası Başkanı Levent Yılmaz, Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cemal Talay, çelik ve sac sektöründe faaliyet gösteren firmalar, müşteriler ve bayiler katıldı.

 

     MMK Metalürji'de yetkili sendika Çelik İş Şube Yöneticileri, işçi temsilcileri ve firmanın bölgedeki tedarikçileri ile iş dünyasından tanınmış simalar da iftar programı davetine icabet etti. 

       

      İftar duasından sonra konuşmasını Türkçe yapan Genel Müdür Denis Kvasov, katılımcıların mübarek ramazan ayını kutlayarak “Kutsal Ramazan ayının bir akşamını sizlerle paylaşmaktan bizim için onur verici. İnşallah sizin içinde bu gece iyi bir akşam olur. Şimdiden İslam aleminin Ramazan Bayramını kutlarım” dedi.

 

 


16.06.2017 13:41:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Videoyu İndir
Yorum (0)
  HamzaEfendi Baklava
Pegem
Pegem
Ercan Gida