Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

Dörtyol’da iki plaj bayrama hazırlanıyor…

      Hatay’ın narenciyesiyle öne çıkan ilçelerinden Dörtyol’da Belediyesi, sahilden daha fazla yararlanmak için harekete geçerek Yeşilköy ile Yeniyurt kumsallarını Ramazan Bayramından sonra yaza hazır hale getiriyor.  

 

      Dörtyol Belediyesi, Yeşilköy ile Yeniyurt sahillerinde yaklaşık birer kilometre uzunluğundaki kumsalda çalışma başlattı. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’den istediği kumsalı temizleme aracıyla, sahilde plaja dönüştürülüyor.

 

      Kışın denizden gelen atıklar ve çakıldan ayrıştıran, sadece ince kum bırakan özel araçla iki ayrı sahilinde eş zamanlı olarak birkaç gündür çalışmalarını sürdürüyor.

 

      Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy, yaz sezonunda ilçe halkının çok rahat kullanabileceği tertemiz, çakılsız bir kumsal ve plaj oluşturma çalışmalarının kısa sürede tamamlanacağını belirterek “Dörtyol halkı yazın Yeşilköy ve Yeniyurt sahillerindeki plajlardan Ramazan Bayramının hemen sonrasında faydalanabilecek. Artık Dörtyollu kendi şehir merkezindeki plajda denize girecek ve yüzmek için başka sahil kentlerine ihtiyaç duymayacak. Çakıldan atıktan arındırılmış plajlarda belediyemiz insanların tüm ihtiyaçlarına cevap verecek olanakları da sunmak istiyor, çünkü Dörtyol halkı buna layık” dedi.


16.06.2017 13:07:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Yorum (0)
  HamzaEfendi Baklava
Pegem
Pegem
Ercan Gida