Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

Sokakta İftara Sokak Sakinleri ilgisi…

      İskenderun Fatih Sultan Mehmet Mahallesinde aynı sokakta oturan sakinler, bu yıl ilkini düzenledikleri sokakta iftar programı yoğun ilgi gösterdi.

 

      Ramazan ayının bereketi, birlikteliği huzuru ve hoşgörü iklimi toplumun tüm kesimlerinde hissedildiği şu günlerde iftar yemekleri buluşma programları insanları birbirine daha da yakınlaştırıyor.

 

      Ramazanın ayının güzelliğini birlikte yaşamak isteyen İskenderun’un Fatih Sultan Mehmet Mahallesinin 607 sokak sakinleri de Fatih Kurt’un organize ettiği iftar programında buluştu. 

 

      Sokak sakinleri işi daha da kolaylaştırarak bir yemek firmasıyla anlaşıp, sokağa kurdukları masaların etrafında toplanarak iftarlarını birlikte açtılar. 

 

      Her gün evlerinden çıktıklarında birbirleriyle görüşen sokak sakinleri, Ramazan ayının bereketinden nasiplenerek, birlik beraberlik ve huzur içinde iftarlarını bir arada açmanın mutluluğu ile keyfini yaşadılar.  

 

      Sokak sakinleriyle kendi aralarında organize olduklarını ifade eden mahalle sakinlerinden Fatih Kurt, bu yıl ilkini düzenledikleri ve geleneksel hale getirmeyi düşündükleri iftar buluşmasını oturdukları sokakta gerçekleştirdiklerini herkesin de büyük haz duyduğunu söyledi.

 

 


16.06.2017 0:27:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Videoyu İndir
Yorum (0)
  HamzaEfendi Baklava
Pegem
Pegem
Ercan Gida