Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

“Erzin OSB’de son noktaya gelindi…”

      Adil COŞKUNER-Erzin

      Daire müdürleri siyasi parti başkanları ve STÖ başkanlarıyla iftar davetinde bir araya gelen Erzin Kaymakamı Ahmet Demirci Organize Sanayi Bölgesi konusunda son noktaya gelindiğine dikkat çekti.

 

        Erzin Artemiz Oteli restoranda gerçekleştirilen İftar yemeği programına kaymakam Ahmet Demirci, Belediye Başkanı Kasım Şimşek, ETSO Başkanı Bekir Soylu, Cumhuriyet savcısı, ilçe Müftüsü, ilçe jandarma komutanı, ilçe emniyet müdürü, ilçe milli eğitim müdürü, AKP, CHP ve MHP ilçe başkanları, belediye başkan yardımcıları, mahalle muhtarları katıldı.

 

      Kaymakam Ahmet Demirci iftar davetine iştirak eden davetlilere katılımlarında dolayı teşekkür ederek “Ramazan ayı sabır ayıdır, birlik ve dirlik içinde yaşamak zorundayız. Herkesin ramazan ayını kutlar, bayramına da erişme dileğinde bulunuyorum” dedi.

 

      Erzin Organize Sanayi Bölgesinde sona gelindiğine dikkat çeken Kaymakam Demirci, “OSB için 38 başvurunun ön kabulü alındı. 7 Temmuz’a kadar da avans olarak bu şirketlerden metrekaresi 15 dolar ödemelerini istedik. OSB ile ilgili son noktaya geldik sayılır. Bin 550 dönüm alan şu an kullanıma hazır. Tahsil ettiğimiz bedelle bin dönüm yakın bir alının kamulaştırılmasını ödeyeceğiz mahkeme kararını verdi, geri kalan parayla da altyapı çalışmalarını yürüteceğiz. İnşallah ondan sonra da genişletme çalışmaları kapsamında hem serbest bölgeyi hem de yan taraftaki arsayı da içine alarak bu bölgeyi genişletmek istiyoruz” diye konuştu.      


15.06.2017 23:14:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Videoyu İndir
Yorum (0)
  HamzaEfendi Baklava
Pegem
Pegem
Ercan Gida