Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

İskenderun’da Nöbetçi Eczaneler Cepte

Hatay’ın İskenderun ilçesinin kent portalı www.iskenderun.org nöbetçi eczaneleri vatandaşın cebine ulaştırma hizmetini devreye girdirdi.

Kentin dünyaya açılan penceresi olan bölgenin en güçlü portalı www.iskenderun.org hizmet zincirine bir halka daha ekledi. Yurt ve kent içi ile yurt dışındaki İskenderunlular arasında gönül bağı oluşturan, gönlü bu kentten yana olanların buluştuğu portal her geçen gün ziyaretçi sayısını arttırmanın mutluluğunu yaşarken, daha kaliteli hizmetler vermek için yoğun bir çalışma temposunda hazırlıklarını sürdürüyor.

www.iskenderun.org yeni hizmetiyle, vatandaşa eczane eczane gezmeden GPRS özelliği bulunan cep telefonuyla o günün Nöbetçi eczanesini öğrenebilecek sistemi oluşturdu.

İskenderunlu vatandaşlar, günlük güncellenen nöbetçi eczaneleri GPRS özelliği açık olan cep telefonlarına "Gezgin" bölümüne gelip eczane.iskenderun.org yazarak nöbetçi eczaneleri listeleyebilecek, Adres ve telefon bilgisini öğrenmek istediğinde; eczanenin adı üzerinde iken telefonun "TAMAM" ("OK") tuşuna bastığında nöbetçi eczanelerin adres ve telefon bilgisine ulaşabilecek.


04.07.2006 16:01:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Yorum (0)
  HamzaEfendi Baklava
Pegem
Pegem
Ercan Gida