İskenderun’da Nöbetçi Eczaneler Cepte
 

Hatay’ın İskenderun ilçesinin kent portalı www.iskenderun.org nöbetçi eczaneleri vatandaşın cebine ulaştırma hizmetini devreye girdirdi.

Kentin dünyaya açılan penceresi olan bölgenin en güçlü portalı www.iskenderun.org hizmet zincirine bir halka daha ekledi. Yurt ve kent içi ile yurt dışındaki İskenderunlular arasında gönül bağı oluşturan, gönlü bu kentten yana olanların buluştuğu portal her geçen gün ziyaretçi sayısını arttırmanın mutluluğunu yaşarken, daha kaliteli hizmetler vermek için yoğun bir çalışma temposunda hazırlıklarını sürdürüyor.

www.iskenderun.org yeni hizmetiyle, vatandaşa eczane eczane gezmeden GPRS özelliği bulunan cep telefonuyla o günün Nöbetçi eczanesini öğrenebilecek sistemi oluşturdu.

İskenderunlu vatandaşlar, günlük güncellenen nöbetçi eczaneleri GPRS özelliği açık olan cep telefonlarına "Gezgin" bölümüne gelip eczane.iskenderun.org yazarak nöbetçi eczaneleri listeleyebilecek, Adres ve telefon bilgisini öğrenmek istediğinde; eczanenin adı üzerinde iken telefonun "TAMAM" ("OK") tuşuna bastığında nöbetçi eczanelerin adres ve telefon bilgisine ulaşabilecek.


.. ::

 

Ziyaretçi Defteri

Muhittin

Şehit pamir caddesinde yürüyemez olduk.Çevrede polisler var. zabıtalar var Nedir bu dolmuşların kornaya basarak üstelik havalı korna geçip gitmeleri.nerede yaşıyoruz hiç bir yetkili buna dur demeyecek...

Oku  |  Yaz