Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

Kral Künefe 2. Şubesi Hizmete Girdi

İskenderun’da bir süre önce şubeler açan Kral künefe Şehit Pamir caddesi üzerindeki yerini yenileyerek düzenlenen törenle hizmete açtı. Açılışı yapan Belediye Başkanı Aslan “Künefe İskenderun’da yapılıyorsa, buranın ismini taşıması lazım Antakya’nın değil” dedi.

Antakya’dan sonra İskenderun’da da şubeler açarak hizmet veren Kral Künefe kendin en işlek caddesi Şehitpamir’de bulunan şubesinde yaptığı yeni dizaynı tamamladı. Görkemli bir açılış töreni düzenleyen Kral künefe Şubesini işletmecisi Ahmet Yıldızoğlan yeni görünümleriyle kent halkına yakışır hizmet vermek istediklerini belirtti. Kalabalık bir davetli topluluğunun katıldığı açılışta Belediye Başkanı Mete Aslan, Künefenin meşhurluğunun sadece Antakya’ya ait olmadığını ifade ederek İskenderun’da yapılan künefenin bile Antakya adını taşımasından yakındı. Aslan “Künefe İskenderun’da yapılıyorsa, buranın adını taşıması gerekir” dedi.
Başkan Aslan ile işletmeci ve sahibi Ahmet Yıldızoğlu açılış kurdelesini keserek bir süredir tadilatta bulunan Kral Künefe Şehit Pamir Şubesini hizmete açtı. Açılışta konuklara künefe ikram edildi.


14.05.2006 18:16:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Yorum (0)
  HamzaEfendi Baklava
Pegem
Pegem
Ercan Gida