Kral Künefe 2. Şubesi Hizmete Girdi
  İskenderun’da bir süre önce şubeler açan Kral künefe Şehit Pamir caddesi üzerindeki yerini yenileyerek düzenlenen törenle hizmete açtı. Açılışı yapan Belediye Başkanı Aslan “Künefe İskenderun’da yapılıyorsa, buranın ismini taşıması lazım Antakya’nın değil” dedi.

Antakya’dan sonra İskenderun’da da şubeler açarak hizmet veren Kral Künefe kendin en işlek caddesi Şehitpamir’de bulunan şubesinde yaptığı yeni dizaynı tamamladı. Görkemli bir açılış töreni düzenleyen Kral künefe Şubesini işletmecisi Ahmet Yıldızoğlan yeni görünümleriyle kent halkına yakışır hizmet vermek istediklerini belirtti. Kalabalık bir davetli topluluğunun katıldığı açılışta Belediye Başkanı Mete Aslan, Künefenin meşhurluğunun sadece Antakya’ya ait olmadığını ifade ederek İskenderun’da yapılan künefenin bile Antakya adını taşımasından yakındı. Aslan “Künefe İskenderun’da yapılıyorsa, buranın adını taşıması gerekir” dedi.
Başkan Aslan ile işletmeci ve sahibi Ahmet Yıldızoğlu açılış kurdelesini keserek bir süredir tadilatta bulunan Kral Künefe Şehit Pamir Şubesini hizmete açtı. Açılışta konuklara künefe ikram edildi.

.. ::

 

Ziyaretçi Defteri

İskenderunlu

Şehit pamir caddesinde aracımla gidiyorum. sağ tarafta iki polis aracı yürüyen zabıta ekipleri ve polis memurları ama ters yönden gelen bisikletli iki sürücü ve daha sonra gelen sürücüler.üstelik bunl...

Oku  |  Yaz