Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

Körfez Musiki Cemiyetinin Müzik Ziyafeti

İskenderun Körfez Musiki Cemiyetin Türkiye Radyo Televizyon Kurumu TRT Türk Sanat Müziği Koro Şefi Vedat Kaptan Yurdakul’un katıldığı bir konser verdi.

Belediye Kültür Sarayında gerçekleştirilen Konsere İskenderun Kaymakamı Cengiz Horozoğlu eşi ile kalabalık bir musiki sever topluluğu katıldı. İskenderun Körfez Musiki Cemiyetinin düzenlemiş olduğu konser yoğun ilgi gördü. Körfez Musiki cemiyetinin korosu Türk sanat müziğinin sevilen eserlerini seslendirdi. Bu arada kız erkek genç dansçıların modern danslardan oluşan muhteşem gösterisi de davetlilerden tam not aldı.

Gecenin ilerleyen dakikalarında ise TRT Türk sanat müziği koro şefi, Türkiye Büyük Millet Meclisi Koro Şefi Vedat Kaptan Yurdakul özel bölümde sahne aldı.

Körfez Musiki Cemiyeti sazları ile korosunun seslendirdiği birbirinden güzel sanat musikisi eserlere şeflik yapan Şef Yurdakul bol bol alkış topladı.


07.05.2006 22:52:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Yorum (0)
  HamzaEfendi Baklava
Pegem
Pegem
Ercan Gida