Gökdere Spor- Sarıseki Spora 3-1
  Hatay 2. amtör kümede mücadele eden Gökderspor rakibi İskenderun Sarıseki spor ile Erzin Stadında karşılaştı. 85. dakikada sağanak yağmur yüzünden ara verilen maçı Gökderespor 3-1 kazandı.

Hatay 2. Amatör kümede maç heyecanı devam ediyor. Gökderspor kendi sahaya ve seyircisi önünde mutlak galibiyet parolasıyla çıktığı İskenderun Sarısekispor maçında ilk dakikalardan itibaren oyunun hakimi oldu. Havanın yağışlı olması nedeniyle top kontrolünde zorlanan her iki takımın ortaya koyduğu mücadelede ev sahibi takımdan Özder, Bayram, Egemen’in attığı toplam üç gol attı. Rakibin tek golünü ise Mehmet kaydetti.

85. DAKİKADA MAÇA ARA VERİLDİ
Karşılaşmanın 85. dakikada sağanak yağmur yüzünden orta hakem maçı durdurdu. Hakem ve iki takımın sporcuları bir süre yağmurun dinmesini bekledi. Yaklaşık 20 dakika beklendikten sonra yağmurun durmasıyla 2-1’lik skorla maça tekrar başlandı. Kalan dakikalarda Gökderspor rakip kaleye 3 golünü attı. Maçta 3-1’lik skorla tamamlandı.

.. ::

 

Ziyaretçi Defteri

Öğrenci

Merhaba. Ben İskenderun da MKÜ Mühendislik Fakültesinde okuyan bir öğrenciyim. Maddi sorunlarım var ve bana aylık burs bağlayabilecek bir hayırsever arıyorum. Kurumlara gittim fakat vermediler anladı...

Oku  |  Yaz