Gökdere Spor- Sarıseki Spora 3-1
  Hatay 2. amtör kümede mücadele eden Gökderspor rakibi İskenderun Sarıseki spor ile Erzin Stadında karşılaştı. 85. dakikada sağanak yağmur yüzünden ara verilen maçı Gökderespor 3-1 kazandı.

Hatay 2. Amatör kümede maç heyecanı devam ediyor. Gökderspor kendi sahaya ve seyircisi önünde mutlak galibiyet parolasıyla çıktığı İskenderun Sarısekispor maçında ilk dakikalardan itibaren oyunun hakimi oldu. Havanın yağışlı olması nedeniyle top kontrolünde zorlanan her iki takımın ortaya koyduğu mücadelede ev sahibi takımdan Özder, Bayram, Egemen’in attığı toplam üç gol attı. Rakibin tek golünü ise Mehmet kaydetti.

85. DAKİKADA MAÇA ARA VERİLDİ
Karşılaşmanın 85. dakikada sağanak yağmur yüzünden orta hakem maçı durdurdu. Hakem ve iki takımın sporcuları bir süre yağmurun dinmesini bekledi. Yaklaşık 20 dakika beklendikten sonra yağmurun durmasıyla 2-1’lik skorla maça tekrar başlandı. Kalan dakikalarda Gökderspor rakip kaleye 3 golünü attı. Maçta 3-1’lik skorla tamamlandı.

.. ::

 

Ziyaretçi Defteri

Muhittin

Şehit pamir caddesinde yürüyemez olduk.Çevrede polisler var. zabıtalar var Nedir bu dolmuşların kornaya basarak üstelik havalı korna geçip gitmeleri.nerede yaşıyoruz hiç bir yetkili buna dur demeyecek...

Oku  |  Yaz