Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

Simya’nın ‘Sizi Tanıyalım’ Sınavına İlgi

       Hatay’ın İskenderun İlçesinde Simya Kolejleri tarafından 22-23 Şubat 2014 tarihlerinde İlkokul, Ortaokul ve Lise öğrencileri için gerçekleştirilen “Sizi Tanıyalım Sınavı” ilgi gördü.

 

      Yapıldığı her iki günde de büyük bir izdihamın yaşandığı sınavda öğrenciler Simya Kolejlerine ilk adımı atmak için ter dökerken veliler de büyük bir heyecanla bahçede beklediler.

  

     Yaklaşık 5000 öğrencinin katıldığı belirtilen sınav sonrasında Simya Kolejleri Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Baysal ‘Sizi Tanıyalım Sınavı’na gösterilen yoğun ilgi için tüm İskenderun halkına teşekkür etti.

 

     Kentin donanımlı bir Koleji fazlasıyla hak ettiğinin altını çizen Mehmet Baysal, 2014-2015 eğitim-öğretim yılında faaliyete geçecek olan Simya Kolejinin eğitim anlamında en iyisini arayanlar için doğru bir tercih olacağını söyledi.

 

      Yurt dışından ve yurt içinden birçok kaliteli eğitim uzmanını kadrosunda bulundurduğunu vurgulayan Baysal Simya Kolejlerinin eğitimde İskenderun’daki büyük bir açığı kapatacağını, bir ulusal marka haline gelen Simya Yayınlarının yazar kadrosunun da görev alacağı bu ayrıcalıklı okulun aynı zamanda sosyal anlamda çocukların ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte olduğunu sözlerine ekledi.   


23.02.2014 18:51:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Yorum (0)
  HamzaEfendi Baklava
Pegem
Pegem
Ercan Gida