Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

Bilim Sağlık Kolejli Ata’nın Anısına Fidan Dikti

      Özel Bilim Sağlık Koleji öğrencileri düzenledikleri etkinlik ile Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu ulu önder Mustafa Kemal Atatürk anısına fidan dikti.

 

      İskenderun'a bağlı Karaağaç beldesinde 2013-2014 eğitim ve öğretim döneminde eğitime açılan Özel Bilim Sağlık Koleji hemşirelik bölümü öğrencileri, Atatürk'ün gerçek bir dünya lideri olduğuna işaret ederek, Türk gençliği olarak muasır medeniyetlerin arasına girmek istediklerini ifade etti.

 

      Bilim Sağlık Koleji'nin Müdürü Salih Yazgan da Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu büyük önder Mustafa Kemal Atatürk'ün şahsi maneviyatına duyulan minnetten ötürü çok çalışmaları gerektiğini vurgulayarak “Öğrencilerimiz bu ülkenin var olmasını borçlu olduğumuz, kalplerimizde ölümsüzleştirdiğimiz Ata'mızı unutmamak. Adına kolej öğrencilerimiz birçok fidanı toprakla buluşturdular. Biz eğitimcilerin en temel görevleri arasında Atamızın anısını ilelebet yaşatmak ve çocuklarımızı da bu bilinçle yetiştirmek vardır" dedi.

 

      Özel Bilim Sağlık Koleji Müdürü Salih Yazgan ayrıca kolejlerine kayıt yaptırmak isteyen öğrenciler için Milli Eğitim Bakanlığı tarafından kontenjan açıldığına da değinerek "Dokuzuncu sınıflarda okuyan ve de hemşire olmak isteyen çocuklarımıza kapımız sonuna kadar açıktır. Kayıtlarımız devam etmektedir "diye konuştu.


24.11.2013 22:21:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Yorum (0)
  HamzaEfendi Baklava
Pegem
Pegem
Ercan Gida