Bilim Sağlık Kolejli Ata’nın Anısına Fidan Dikti
 

      Özel Bilim Sağlık Koleji öğrencileri düzenledikleri etkinlik ile Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu ulu önder Mustafa Kemal Atatürk anısına fidan dikti.

 

      İskenderun'a bağlı Karaağaç beldesinde 2013-2014 eğitim ve öğretim döneminde eğitime açılan Özel Bilim Sağlık Koleji hemşirelik bölümü öğrencileri, Atatürk'ün gerçek bir dünya lideri olduğuna işaret ederek, Türk gençliği olarak muasır medeniyetlerin arasına girmek istediklerini ifade etti.

 

      Bilim Sağlık Koleji'nin Müdürü Salih Yazgan da Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu büyük önder Mustafa Kemal Atatürk'ün şahsi maneviyatına duyulan minnetten ötürü çok çalışmaları gerektiğini vurgulayarak “Öğrencilerimiz bu ülkenin var olmasını borçlu olduğumuz, kalplerimizde ölümsüzleştirdiğimiz Ata'mızı unutmamak. Adına kolej öğrencilerimiz birçok fidanı toprakla buluşturdular. Biz eğitimcilerin en temel görevleri arasında Atamızın anısını ilelebet yaşatmak ve çocuklarımızı da bu bilinçle yetiştirmek vardır" dedi.

 

      Özel Bilim Sağlık Koleji Müdürü Salih Yazgan ayrıca kolejlerine kayıt yaptırmak isteyen öğrenciler için Milli Eğitim Bakanlığı tarafından kontenjan açıldığına da değinerek "Dokuzuncu sınıflarda okuyan ve de hemşire olmak isteyen çocuklarımıza kapımız sonuna kadar açıktır. Kayıtlarımız devam etmektedir "diye konuştu.


24.11.2013 22:21:05

 

Ziyaretçi Defteri

Muhittin

Şehit pamir caddesinde yürüyemez olduk.Çevrede polisler var. zabıtalar var Nedir bu dolmuşların kornaya basarak üstelik havalı korna geçip gitmeleri.nerede yaşıyoruz hiç bir yetkili buna dur demeyecek...

Oku  |  Yaz