Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

İskenderun’da TEK Anadolu Lisesi

       Tek Hazırlık Anadolu Lisesi yeni ve farklı sistemi ile Aralık ayında eğitim ve öğretime başlıyor. Okul, dershane ve özel ders sisteminin bir arada olduğu “Eğitimde Tek” sloganı ile kurulan Tek Hazırlık Anadolu Lisesi, veli ve öğrencilerini karşılamaya hazırlanıyor.

 

       ‘Üçü Bir arada’ çıkışı ile eğitim sektörüne giriş yapan Tek Hazırlık Anadolu Lisesi, eğitim ve öğretimde yeni bir soluk getirmeyi amaçlıyor. İskenderun’da 2 yıldan bu yana Türkiye ve İskenderun birincilerini bünyesinde bulunduran Boğaziçi VİP Dershaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Tunç ve ortakları tarafından kurulan Tek Hazırlık Anadolu Lisesi, hesaplarını başarı üzerinde yoğunlaştırdı.

 

      Çalışmalara ilişkin bilgiler veren Tek Hazırlık Anadolu Lisesi Kurucusu Yılmaz Tunç, Türkiye Eğitim Koleji olarak okullaşma sürecimiz ilk kurumlarının Tek Hazırlık Anadolu Lisesi olduğunu söyledi. Yılmaz Tunç, Tek Hazırlık Anadolu Lisesi’nin farklı konsepti ile okul, dershane ve özel dersi birleştiren bir kurum olduğunu dile getirerek “Kurumumuz bu özellikleriyle şimdiden veli ve öğrencilerin dikkatini çekti. 09-10 Kasım tarihlerinde ücretsiz Hazırlık Bulunuşluk Sınavı ile İskenderun’da eğitim ve öğretimine devam eden öğrencilerimizle buluştuk. Yoğun bir katılımla geçen sınavımızı başarı ile tamamlamanın haklı gururunu yaşıyoruz” dedi.

 

      Tek Hazırlık Anadolu Lisesi ve Boğaziçi VİP Dershaneleri iş birliği ile 8. Sınıf öğrencilerine Milli Eğitim Bakanlığı’nın yeni sistemine uygun olarak sınav uygulaması yapıldığını dile getiren Kurucu Tunç şöyle konuştu: “8. Sınıf öğrencilerimize yeni sınav sistemine uygun olarak okulumuzda bir hizmet vermek istedik. Yeni sınav sistemine çabuk adapte olmaları için bu tarz sınavların sık sık yapılmasına ihtiyaç vardır. Bizler öğrencilerimizin 3 oturumda yapılan sınava hazır olabilmeleri için bu sınav ve kamp organizasyonunu gerçekleştirdik.”


18.11.2013 18:42:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Yorum (1)
Sayfa: 1

Ruzkullah DURMAZ

Yılmaz hocamı ve ekibini kutluyor başarılar diliyorum

19.11.201313:52:35

  HamzaEfendi Baklava
Pegem
Pegem
Ercan Gida