CHP Arsuz İlçe Yönetiminin Onayını Bekliyor...
 

      Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi Av. Faik Çekin’i yeni ilçe olan Arsuz’a teşkilat başkanı olarak atadı. CHP Arsuz İlçe Başkanlığı onanan Av. Çekin’in yönetiminin de MKY onayı beklediği öğrenildi.

 

      Cumhuriyet Halk Partisi Hatay’ın büyükşehir statüsü kazanmasıyla birlikte yeni ilçelerde teşkilatlanmalarını sürdürüyor. 2014 yerel seçimlerine iddialı olarak hazırlık yapan CHP Arsuz İlçe Başkanlığı’na da Av. Faik Çekin’i atadı.

 

      CHP Genel Merkezinin atamasını onayladığı Avukat Faik Çekin, de yönetim kurulu listesini hazırlayarak onay için CHP Genel Merkezi’ne ilettiğini belirterek “Yönetim kurulu listesi de onaylandıktan sonra yeni ilçe olan Arsuz’umuzda partimizin daha da güçlenmesi için çalışacağız. Hedefimiz 2014 yerel seçimlerinde partimizin bayrağını yeni ilçe olan Arsuz Belediyesine dikmektir” dedi.


29.09.2013 22:22:28

Sayfa: 1

EMİNE KARVAR

sayın AV. FAİK ÇEKİN''E BAŞARILAR DİLİYORUM ARSUZUN HAKETTİĞİ HİZMETİ ALMASINI CANI GÖNÜLDEN İSTİYORUM.

02.10.201313:41:31

 

Ziyaretçi Defteri

İskenderunlu

Şehit pamir caddesinde aracımla gidiyorum. sağ tarafta iki polis aracı yürüyen zabıta ekipleri ve polis memurları ama ters yönden gelen bisikletli iki sürücü ve daha sonra gelen sürücüler.üstelik bunl...

Oku  |  Yaz