Özkan Doğan Yaşama Tutunamadı!
 

        İskenderun kent merkezindeki iş yerinde kendine ait ruhsatlı silahıyla kafasına sıkıp intihar girişiminde bulunan Özkan Doğan, kaldırıldığı hastanede yaşam savaşını kaybetti.

 

       Kanatlı Caddesi üzerinde bulunan ONGU Mücevherat ve Butik mağazası içerisinde kendi tabancasıyla intihar girişiminde bulunan Özkan Doğan’ın bu hareketine çevredeki esnaf arkadaşları, yakınları ve dostları anlam veremedi. Kanatlı Caddesi üzerindeki esnaf halen olayın şokunu üzerinden atamazken, Özkan Doğan’ın böyle bir olayı gerçekleştirmesine anlam veremedi.

 

        Kafasına isabet eden mermiyle İskenderun Devlet Hastanesi A Blokta ameliyata alınan Özkan Doğan, yaşama döndürülmek için yapılan tüm müdahalelere rağmen tedaviye cevap veremedi. 39 yaşında yaşama veda eden Özkan Doğan’ın vefatı başta ailesi, yakınları ve dostlarını derinden üzerek yasa boğdu.

 

        İskenderun’da Rotary gibi birçok sosyal dernekte aktif olarak görev yapan Özkan Doğan, hayat dolu bir insan olduğu vurgulanan Tuba Doğan ile evli bir kız iki çocuk babasıydı.  


17.09.2013 16:26:39

Sayfa: 1

TEOMAN ÖNAL

TOPRAĞIN BOL OLSUN ÖZKANIM.ÇOK ÜZDÜN BİZİ...SEVENLERİNE VE AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLERİM..

17.09.201318:31:05

 

Ziyaretçi Defteri

İsmet İnönü mahallesinden

sahildeki palmiyeler budanıyor kışa hazırlanıyor.ancak mahallelerin sokakların kaldırımlarda bulunan zeytin ve değişik ağaç türleri budanmıyor.kaldırımlarda yürünemez durumda belediye bu konuda gereği...

Oku  |  Yaz