Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

Özkan Doğan Yaşama Tutunamadı!

        İskenderun kent merkezindeki iş yerinde kendine ait ruhsatlı silahıyla kafasına sıkıp intihar girişiminde bulunan Özkan Doğan, kaldırıldığı hastanede yaşam savaşını kaybetti.

 

       Kanatlı Caddesi üzerinde bulunan ONGU Mücevherat ve Butik mağazası içerisinde kendi tabancasıyla intihar girişiminde bulunan Özkan Doğan’ın bu hareketine çevredeki esnaf arkadaşları, yakınları ve dostları anlam veremedi. Kanatlı Caddesi üzerindeki esnaf halen olayın şokunu üzerinden atamazken, Özkan Doğan’ın böyle bir olayı gerçekleştirmesine anlam veremedi.

 

        Kafasına isabet eden mermiyle İskenderun Devlet Hastanesi A Blokta ameliyata alınan Özkan Doğan, yaşama döndürülmek için yapılan tüm müdahalelere rağmen tedaviye cevap veremedi. 39 yaşında yaşama veda eden Özkan Doğan’ın vefatı başta ailesi, yakınları ve dostlarını derinden üzerek yasa boğdu.

 

        İskenderun’da Rotary gibi birçok sosyal dernekte aktif olarak görev yapan Özkan Doğan, hayat dolu bir insan olduğu vurgulanan Tuba Doğan ile evli bir kız iki çocuk babasıydı.  


17.09.2013 16:26:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Yorum (1)
Sayfa: 1

TEOMAN ÖNAL

TOPRAĞIN BOL OLSUN ÖZKANIM.ÇOK ÜZDÜN BİZİ...SEVENLERİNE VE AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLERİM..

17.09.201318:31:05

  HamzaEfendi Baklava
Pegem
Pegem
Ercan Gida