Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

MeysunLife Güzellik ve Sağlık Merkezi Hizmette

        İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Meysun Dönmez’in sahibi olduğu Meysun Life Güzellik ve Sağlık Merkezi düzenlenen törenle İskenderun Belediye Başkanı Dr. Yusuf H. Civelek tarafından hizmete açıldı.

 

        Piri Reis Mahallesi İsmet İnönü Caddesi üzerine hizmete giren İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Meysun Dönmez’in idaresindeki Meysun life Sağlık ve Güzellik Merkezinin açılışına İskenderun Belediye Başkan Yardımcısı Haluk Arlı ve İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Özcan Aslan da katıldı.

 

        Dr. Meysun Dönmez, Diyabet Tansiyon ve kalp hastalığı, guater, obezite, mide, bağırsak, karaciğer, safra kesesi, böbrek hastalıkları ile ozon tedavisi ve ağrı tedavilerinde de hizmeti verilecek olan Meysun life, bakımlı baylar ile bayanlara da güzellik hizmeti sunacaklarını ifade etti.

 

       Dr. Dönmez ayrıca, Cilt ve vücut bakımı, kalıcı epilasyon, selülit giderme ve inceleme, kavitasyon, lipoliz, anti aging cilt bakımları, kryopoliz, mezoterapi, akne ve sivilce bakımları, masaj uygulamaları, lenfatik drenaj, kalıcı makyaj, kırışıklık tedavisi, leke giderici bakımlar, radyo frekans ve kalıcı dövme konusunda da güzellik merkezinde yaygın bir hizmet vereceklerini söyledi.

 

       Hayırlı olması dileğiyle açılışı gerçekleştiren İskenderun Belediye Başkanı Doktor Yusuf Civelek gezdiği Meysun life Güzellik Merkezindeki tüm uygulamaların bir dahiliye uzmanı hekim tarafından kontrol edilerek yapılmasının ayrı bir önem olduğunu vurguladı.


09.06.2013 20:56:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Yorum (0)
  HamzaEfendi Baklava
Pegem
Pegem
Ercan Gida