Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

“Hasta Etme Adamı” Adlı Oyun Güldürdü!

     Süheyl ve Behzat Uygur kardeşlerin İskenderun’da sahnelenen ve Türkiye’deki sağlık sorunlarını anlatan ‘Hasta Etme Adamı’ isimli oyun izleyenleri gülmekten kırdı geçirdi.  

 

     Belen Belediye spor kulübü sosyal etkinlikler çerçevesinde MKÜ Mustafa Yazıcı Konservatuarı Kültür Merkezinde Süheyl ve Behzat Uygur kardeşler ile ekibinin sahnelediği ‘Hasta etme adamı’ adlı tiyatro oyunu İskenderunlulardan ilgi gördü.

 

     Doktora şiddet, aile hekimliği, diyetisyen, tıp balosu, ambulans, doğumhane gibi başlıklar üzerinden sağlık sektörünün her yönüyle anlatıldığı oyun, seyirciler tarafından ilgiyle izlendi.

 

     Hasta Etme adamı komedi oyunu için sahne alan Usta tiyatrocular Süheyl, Behzat Uygur kardeşler ile ekibi İskenderunlulara unutulmaz bir akşam yaşattı.

 

    Sahnelenen oyana Belen Kaymakamı Abdulaziz Aydın, Belen Belediye Başkanı Cemil Yılmazlar, MHP İskenderun İlçe Başkanı İbrahim Gül, Çelik İş sendikası Başkanı Metin Önde de izledi.

 

    İlk kez spor kulübü tarafından davet edilmelerinden dolayı bir hayli keyifli olduklarını ifade eden Süheyl ve Behzat Uygur kardeşler tiyatroyu ikinci plana atılmaması gerektiğini söylediler.


15.04.2013 18:17:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Videoyu İndir
Yorum (0)
  HamzaEfendi Baklava
Pegem
Pegem
Ercan Gida