Kurtuluş Mahallesinde 1. Aza Muhtar Oldu
 

        İskenderun Kurtuluş Mahallesinin Bayan Muhtarı Gülşen Demirdağ Tanın’ın memleketi Balıkesir’e yerleşmesi nedeniyle muhtarlık mührü Kaymakamlık tarafından birinci azaya verildi.

 

        Bir süredir aile problemleri nedeniyle görevini birinci aza Hikmet Sağlam’ın sürdürdüğü Kurtuluş Mahallesinde Muhtar Gülşen Demirdağ Tanın memleketi Balıkesir’e yerleşme kararı alması üzerine Muhtarlık görevinden istifa etti.

 

       İskenderun Kaymakamlığı da istifayla boşalan Kurtuluş Mahallesinin Muhtarlık görevini bir süredir vekaleten yürüten birinci aza Hikmet Sağlam’a verdi. İlk seçime kadar Kurtuluş Mahallesi Muhtarlık mazbatasını teslim alan birinci aza Hikmet Sağlam, bir süredir görevi yürüttüğünü belirterek “Benim görevim seçimlere kadar. Milletin desteğini alırsam, devam ettirmeyi düşünüyorum. Olsun derlerse, olacağım” dedi.    


13.04.2013 9:38:06

Arkadaşına Gönder Yorum Yaz Yazdır
Videoyu İndir
Yorum (0)
 

Ziyaretçi Defteri

Muhittin

Şehit pamir caddesinde yürüyemez olduk.Çevrede polisler var. zabıtalar var Nedir bu dolmuşların kornaya basarak üstelik havalı korna geçip gitmeleri.nerede yaşıyoruz hiç bir yetkili buna dur demeyecek...

Oku  |  Yaz