Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

40 Kilo Verdi, Ayak Numarası da Değişti!

      Hatay’ın İskenderun İlçesinde fırıncılık yapan ve 131 kilo ağırlığındayken uyguladığı 10 aylık diyet sonrası 40 kilo vermeyi başaran Kamran Temizkan’ın aynı zamanda 46 numara olan ayak ölçüleri de 43’e düştüğü bildirildi.

 

      Uzun yıllar kiloları yüzünden yaşam kalitesinin düştüğünü,  günlük hayatında ve sağlığında sıkıntı oluştuğunu ifade eden 131 kilo ağırlığındaki Fırıncı Kamran Temizkan kilolarından kurtulmaya karar verdiğini ancak, piyasada satılan zayıflama ürünlerine de itibar etmediğini ve Gelişim Hastanesi’nde diyetisyen Ebru Yıldız Bozatlı’ya başvurduğunu söyledi.

 

      Beslenme ve Diyet Uzmanı Ebru Yıldız Bozatlı da, işi gereği gün boyu hamurlu gıdalarla beslendiği için 131 kiloya ulaşarak hayatını alt üst eden, 3 çocuk babası 41 yaşındaki hastanın uzman kontrolünde zayıflamaya karar vermesinin olumlu sonuç alınmasında çok önemli bir faktör olduğunu vurguladı.

 

      Diyetisyen Bozatlı, sadece beden olarak değil ayakkabı numarasının da genişlediğine dikkat çekerek  “On aylık sürede bir diyet programı uyguladık. O da aynen yerine getirdi, bugün Temizkan 40 kilo verdi ayrıca, 46 numara ayakkabı giyerken artık 43 numara ayakkabı giyer duruma geldi” dedi.

 

     Kamran Temizkan’ın eşi Sevda Temizkan, zayıflamaya birlikte karar verdiklerini bu arada kendisinin de fazla olan 9 kilodan kurtulduğunu, eşinin de kilolu haliyle yaşadığı sıkıntıların tarif edilemez olduğunun altını çizdi.

 

 


05.04.2013 12:56:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Yorum (0)
  HamzaEfendi Baklava
Pegem
Pegem
Ercan Gida