Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

Doktorlar Tıp Bayramında Atanın Huzurunda

      İskenderun’da da 14 Mart Tıp Bayramını kutlayan Doktorlar Atatürk Anıtı’nda bir araya gelerek atayı saygı çelengi sundu.

 

      Anıt alanındaki törene İskenderun Belediye Başkanı Yusuf Civelek, eşi Dr. Ümran Civelek, Palmiye Hastanesi Başhekimi Yılmaz Şahutoğlu ile çok sayıda doktor katıldı. Ataya saygı çelengi sunumunun gerçekleştirildiği törende bir dakikalık saygı duruşunda bulunuldu, istiklal marşı okundu.

 

      Hatay Tabip Odası İskenderun Temsilcisi adına konuşan Dr. Kemal Hünerli, Sağlıkçıların Tıp bayramını en içten dilekleriyle kutladığını ifade ederek “Birlikteliğimizi güçlendirerek bu tür bayramları kutlamak istiyoruz” dedi.

 

      İskenderun Belediye Başkanı Dr. Yusuf H. Civelek de sağlığın, sosyal devletin üçayağından biri olduğunu belirterek “Hekimlerin ve sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını kutluyorum. Dünyada ve ülkemizde sosyal devlet üçayak üstünde durur. Eğitim, Sağlık ve adalet. Sağlık olmazsa olmaz. Sağlıksız insan hiçbir şey yapamaz. Sağlığın da enÖnemli emekçileri doktorlar, hemşireler ve sağlık emekçileridir” diye konuştu.

 

      Hekimlerin ve sağlık çalışanlarının mutlu ve huzurlu bir şekilde görevini yerine getirmesinin Önemine vurgu yapan Belediye Başkanı Dr. Yusuf H. Civelek şunları kaydetti: “Hekimler ve sağlık çalışanları

 

     Mutlu değilse hizmet verdiği insana nasıl mutluluk verebilir. Halkımızı ve bütün sağlık Çalışanlarını mutlu edecek, sağlık politikası ve sağlık sistemi dileğimle, bayramımız kutlu Olsun”


14.03.2013 18:57:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Videoyu İndir
Yorum (0)
  HamzaEfendi Baklava
Pegem
Pegem
Ercan Gida