Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

Eminönü Balık Pişirim Evi Hizmete Girdi

      İstanbul’un meşhur Balık-ekmek konseptini İskenderun’a taşımak isteyen girişimci “Eminönü Balık Pişirim Evi” ni Belediye Başkanı Dr. Yusuf Civelek’in de katıldığı bir törenle hizmete açtı.

 

      Savaş Mahallesi 98. Sokakta bulunan ve işletmeciliğini Zeki Karagöz’ün yaptığı Eminönü Balık Pişirim Evi’nin açılışına Belediye Başkanı Dr. Yusuf H. Civelek de katıldı. İşletmeci Zeki Karagöz, halka hijyenik bir ortamda, taze balık pişirimi yapılarak hizmet verileceklerini İstanbul’daki gibi olmasa da balık-ekmek ve çeşitlerini kent halkıyla buluşturmak istediklerini söyledi.

 

      İskenderun Belediye Başkanı Dr. Yusuf H. Civelek kente giriş katı balık pazarı üstü çok katlı otopark yapılacağı müjdesi vererek “Bir sahil kentiyiz. Yapacağımız balık pazarıyla halkımızın balığa rahat ve kolay ulaşımı sağlanacak. Balıkçı esnafımız daha rahat ve modern bir ortamda balık satabilecek” dedi.

 

      İskenderun’da balıkçılığın kent kültürünü yansıttığını sözlerine ekleyen Belediye Başkanı Dr. Civelek, işletmeci Zeki Karagöz’ü girişiminden dolayı kutladı.

 

      Belediye Başkanı Dr. Yusuf H. Civelek, işyerinin açılış kurdelesini esnaf ve belediye meclis üyesi Sabahattin Uygun ile birlikte kesti.

 


14.02.2013 20:35:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Videoyu İndir
Yorum (5)
Sayfa: 1

zeki karagöz

zeynep hanım afiyetler olsun herzaman bekleriz umarım
iskenderun halkınada bu lezeti sevdirriz

13.04.201300:31:09

zeynep

kesinlikle tavsiye ederim. tattım çok güzel. en azından
dönerden sıkılanlar için güzel bir alternatif olmuş. emeği
geçenlere teşekkürler. allah pişman etmesin. bu arada adres
soran arkadaş için kotçu nazımın arkası...

16.02.201321:07:08

Selin Tümkaya

Sabahattin Uygun beyefendiye başarılar diliyoruz. Halk için
Halkla beraber. Asla yalnız bırakmayacagız.

15.02.201317:47:44

Balık seven

Adresini öğrenebilir miyim?

15.02.201313:22:24

iskenderunlu

Sn.Başkan Civelek, balık pazarı yapacağım diyorsunuz . Galiba farkında değilsiniz gelecekte balık kalmayacak. 3 adet termik santralin olduğu bir sahil şeridinde balık neslinin devam edeceğini mi düşünüyorsunuz.

15.02.201308:54:47

  HamzaEfendi Baklava
Pegem
Pegem
Ercan Gida