Polisten Kuyumcuya Hırsızlık Olayları Uyarısı
 

       Hatay’ın Dörtyol İlçesinde Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polis birimi ekipleri kentte bulunan kuyumcuları tek tek ziyaret ederek hırsızlık olaylarına karşı uyardı, gerekli tedbirleri güçlendirmelerini istedi.

 

      Dörtyol İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polisleri kent merkezi ili beldelerde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Ekipler ilçe Merkezi ile özellikle Payas beldesindeki kuyumcuları ziyaret ederek hem sohbet edip, sorunlarını dinledi, hem de hırsızlık olayları karşısında almaları gereken tedbirler konusunda bilgilendirme yaptılar. 

 

     Kuyumcuların hırsızlık olaylarına karşı kurdurdukları güvenlik kamera sistemleri konusunda da uyarılarda bulunan Toplum Destekli Polis ekipleri, olası bir olayda sonuç alınabilecek nitelikte kamera sistemi kurulmasını, özelliklerini, konumlanmasını kuyumcu esnafına anlattı.   


04.02.2013 18:20:12

 

Ziyaretçi Defteri

İsmet İnönü mahallesinden

sahildeki palmiyeler budanıyor kışa hazırlanıyor.ancak mahallelerin sokakların kaldırımlarda bulunan zeytin ve değişik ağaç türleri budanmıyor.kaldırımlarda yürünemez durumda belediye bu konuda gereği...

Oku  |  Yaz