Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

“Kentsel Dönüşüme Kalite Katkısı Vereceğiz!”

       İskenderun’da yıllardır kentin en gözde pastanelerinden birinin işletmeciliği yapan işadamı Osman Alpagül yeniden yapılanma ve kentsel dönüşüm süreciyle birlikte inşaat sektörüne yöneldi.

 

       Kentte marka haline gelen petek pastanesi ve cafe ile özdeşleşen, son yerel seçimlerde de Ak Parti Belediye Başkan aday adayı olan Alpagül, iş dünyasında kendine yeni alanlar arayışını inşaat sektöründe karar kılarak noktalandı.

 

       İskenderun’da inşaat sektörünün öncüsü olmak için ekibiyle birlikte çalışmalara başlayan Osman Alpagül, Şehit Pamir Caddesi Çamlıhemşin plaza da düzenlenen törenle ofisini yakın dostlarının katıldığı hizmete açtı.

 

       Osman Alpagül, kentsel dönüşüm sürecinde İskenderun’a yapacakları projelerle yeni çehre kazandırmak istediğini önemli yapılara imza atmak istediğini dostlarıyla paylaştı.

 

     Açılışını yaptığı Ofisini ziyarete çok sayıda işadamı ve dostları geldi. Konuklarıyla tek tek ilgilenen Osman Alpagül, herkese ayrı ayrı teşekkür etti. Amaçlarının İskenderun’da markalarını daha iyi yerlere getirmek ve kaliteyi ön plana çıkartmak olduğunu vurgulayan Alpagül “Bu konuda elimizden gelen tüm çabayı göstererek çalışmalarımıza başladık. Biliyoruz ki, kentsel dönüşüm, yeniden yapılanmanın burada da süreci başladı, bu süreç içerisinde kaliteli işlerle katkı verip, öne çıkmak istiyoruz. Bundan sonra da ekibimizle birlikte önemli çalışmalar yapacağımızı düşünüyorum” diye konutu.


22.01.2013 11:42:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Yorum (0)
  HamzaEfendi Baklava
Pegem
Pegem
Ercan Gida