Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

Avukat Günaydın ile Arık'ın Yemin Heyecanı

         Sedat İSKENDEROĞLU/DÖRTYOL

        Geçen hafta yapılan seçimlerle 4. dönem Hatay Baro Başkanlığını kazanan Av. A. Sinan Akgöl’ün de katıldığı törenle Dörtyol’da ilk defa düzenlenen törenle Av. Seçil Günaydın ve Av. Emre Arık cübbe giyip, yemin ederek ruhsatnamelerini aldı.

       

       Hatay Baro Başkanı Av. A. Sinan Akgöl, Hatay barosu yönetim kurulu Üyeleri Av. Musa İlhan, Ak Parti Dörtyol İlçe Başkanı Avukat Abdullah Arıcan, Av. Müslüm Kızıl, Dörtyol Adliyesinde görev yapmakta olan Hakim ve Savcılar ile Dörtyol’da görev yapan tüm avukatlar ve genç avukatların aileleri ile sevenleri törene katıldı.

       

        Hatay Baro Başkanı Av. Sinan Akgöl, genç avukatlara başarı diledi ve geçen hafta içerisinde yapılan seçimlerde kongreye iştirak eden tüm avukatlara teşekkür etti.

       

        Mali Müşavir Ali Rıza Günaydın ile Ayla Günaydın’ın kızları olan Avukat Seçil Günaydın Süleyman Demirel Anadolu lisesinden mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesini kazandı ve bu okulu iyi bir dereceyle tamamlayarak avukatlık mesleğine seçti.

       

       Üniversite eğitimini tamamlayan Av. Seçil Günaydın daha sonra İngiltere’de Dil ve mesleki eğitimini geliştirdi. Stajyerlik eğitimini staj kurulu başkanı olan Av. Müslüm Kızıl ve eski baro başkan yardımcısı olan Av Fırat Bayındır’ın yanında tamamlayarak mesleğe ilk adımlarını attı.

     

        Ticaret ve vergi hukuku alanlarında uzmanlaşmak isteyen Avukat Seçil Günaydın Çaylı Caddesi Soylu Çaykur üzerinde kurduğu Avukatlık bürosunda hizmet vermeye başladı.

     

        Zekeriya Arık’ın oğlu olan Avukat Emre Arık ise ilk ve ortaöğretimini Dörtyol’da yaptı, Yakın Doğu Üniversitesi Hukuk Fakültesinden başarı ile mezun olarak Avukatlık Stajını sırasıyla Hatay Barosu ve Dörtyol’da faaliyet gösteren İDEAL hukuk bürosunda tamamladı. Dörtyol Adliyesinde ilk kez gerçekleştirilen cübbe giyme ve yemin töreni sonrasın Av. Seçil Günaydın ile Av. Emre Arık’a avukatlık ruhsatnamelerini Baro Başkanı Sinan Akgöl ve Av. Müslüm Kızıl’dan aldılar.  

       

 


08.11.2012 15:38:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Yorum (0)
  HamzaEfendi Baklava
Pegem
Pegem
Ercan Gida