Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

Erzin’e İssos Termal Sağlık Merkezi Yatırımı

          Sedat İSKENDEROĞLU/DÖRTYOL

        Jeotermal Enerji Kaynakları Araştırma ve Değerlendirme Vakfı Başkanı Mehmet Ali Doğan başkanlığında Doğan Gurup tarafından bölgenin girişimci işadamlarının da ortaklığıyla Erzin’de tarihinin en büyük sağlık Merkezi yatırımı gerçekleşiyor.

        Erzin Başlamış Köyü İçmeler Mevkiinin kuzeyinde, Amanos dağlarının batı eteklerinde çam ormanlarının içerisinde 140 dönüm arazi üzerinde yapımı planlanan Erzin İssos Termal Sağlık Merkezi 55.248 M2 kapalı alana sahip olacağı belirtiliyor.  

        Üç etap halinde tamamlanması planlanan projenin birinci ayağında 90 adet stüdyo daire, 250 adet 2+1 daire, 196 adet 1+ 1 daire ve 155 adet otel odası bulunduğu ve 1500 yatak kapasiteli tesis en geç 18 ay içerisinde tamamlanarak mülk sahiplerine teslim edileceği kaydedildi.

        Amanos dağlarının batı eteklerinde çam ormanlarının içerisinde 140 dönüm arazi üzerinde kurulacak olan tesisin birinci etabı 80 dönüm bir araziyi kaplıyor. 55 dönümü kapalı olan bu alanda apart daireler, otel, kongre ve konferans salonları, sağlık merkezi, sosyal tesisler ve donatıları bulunuyor. Kapalı ve açık termal tatlı su ve çamur havuzlarında tatili sağlığa dönüştürecek bu projede SPA & Wellnes (Kaplıca ve Güzellik) merkezinde konusunun uzmanları tarafından kişiye özel düzenlenen programlar sunulacak.

        Tesis gelen konuklarını ilk olarak tam teşekküllü bir sağlık taramasından geçirerek kişisel ihtiyaçlarını ve fiziksel taleplerini belirleyerek elde ettiği veriler ışığında geleneksel kür uygulamalarından, modern masaj tekniklerine kadar birçok seçenek yer alacak.

        Erzin İsos Termal Sağlık Turizm A. Ş. Satış ve Pazarlama Koordinatörü Ahmet Erden devre mülklerin bu aybaşından itibaren satışlarının başladığını belirterek özellikle hafta sonları 1200 kişiyi yatırımın yapılacağı bölgede yaptırdıkları tesiste ağırlayarak gezdirdiklerini söyledi.

        Gelen konuklara sadece tesisi tanıtmakla kalmadıklarını ifade eden Ahmet Erden “Konuklarımıza özellikle Erzin İçmelerini, Şahin Tepesini, Hayvanat Bahçesi ve Burnaz Plajını da gösteriyoruz. Yani burada satın alacakları bir devre mülk sayesinde Erzin’in tarihi, turistik, termal ve doğal güzelliklerine de kavuşacaklar. Üyesi olduğumuz RCI (Uluslararası Tatil Değişim Sistemi) sayesinde yurt içinde veya dışında kendi seçecekleri bir tesiste, kendi belirledikleri tarih aralığında da tatil yapma imkanı sunmaktayız” dedi.

        Erzin İsos Termal Sağlık Merkezindeki aktiviteleri hakkında da bilgi veren Erden “Tesisimizde Aqua Park, açık ve kapalı yüzme havuzları, çocuk havuzları, aile havuzları, çocuk oyun bahçesi, açık fitness alanları, kapalı fitness salonu, sauna ve Fin hamamı, Go-Kart alanı ve ATV (motorlu arazi aracı), Paint Ball, Masa Tenisi, Mini Golf, Bowling, Futbol, Voleybol, Basketbol sahaları, Tenis Kortu, Eğlence Merkezi, Anfi Tiyatro, Animasyonlar, Sinema, Kültür Merkezi, Fayton, Piknik, Gezi Alanları, Yapay Şelaleler, Su kanalları, Kamelyalar, pergolalar, Binicilik Merkezi ve Hayvanat Bahçesi gibi sosyal alanların yanı sıra SPA, Hidroterapi, Aromaterapi, Su içi masaj zıt banyo, Çamur banyosu, Tazyikli Su, Gaz, Buhar ve Tuz Odası gibi hizmetlerde sunulmakta” diye konuştu. 


24.09.2012 16:33:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Yorum (1)
Sayfa: 1

hüseyin kılınç

berbat bir organize gittiyimize bizi pişman ettiler bizim alma
özgürlüyümüz var almayınca çok kötü çirkinliklerini gördük
tüm dostlara çok kötü bir organize oldunu anlatmaktan
başka yapacak bir şey yok

10.02.201323:19:50

  HamzaEfendi Baklava
Pegem
Pegem
Ercan Gida