Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

CHP İskenderun’da “Uyar” Dönemi

        Cumhuriyet Halk Partisi İskenderun İlçe Teşkilatının olağan genel kurulunda Zeki Çıkan’ın listesiyle yarışan, üç adayın feragat edip desteklediği Süleyman Uyar ve listesi seçimi kazandı.  

Kiler Düğün salonunda yapılan kongreye Milliyetçi Hareket Partisi İlçe teşkilatı tam kadro CHP’lilerden önce konuk olarak yerini aldı. Eski genel kurullara göre daha sönük geçtiği gözlenen CHP İskenderun İlçe Kongresine delegelerin geç katılımı damgasını vurdu. Hazirun listesine imza atan delegelerin sayısı saat 11.00 sıralarına kadar yeteri çoğunluğa ulaşılmaması partililer arasında da huzursuzluk yarattı.

CHP Hatay Milletvekili Dr. Mehmet Ali Edipoğlu’nun divan başkanlığında gerçekleştirilen genel kurulda seçimlerde blok liste oylanmasına karar verildi.  414 delegeden 352’si sandığa giderek Zeki Çıkan ile Süleyman Uyar’ın listeleri arasında tercih yaparak oy verdi.

CHP İSKENDERUN TEŞKİLATINDA UYAR DÖNEMİ

Oylama sonucunda sandıktan üç adayın hakkından feragat edip desteklediği Süleyman Uyar’ın listesi 218, Zeki Çıkan’ın listesine de132 oy çıktı.

Süleyman Uyar Başkanlığında yeni yönetim kurulu üyeleri şu isimlerden oluştu:“Mustafa Çöloğlu, Jorj Basus, Yusuf Gökay, Bülent Şimşek, Nihat Duman, Recai Devrim, Hamdullah Sönmez, Servet Doğan, Yusuf Mansuroğlu, Edip Gürlek, Döndü Dilan Bedir, Nuray Salkım, Gönül Akpınar, Tülay İnkaya, Nurhayat Kılınç, Murat Kayış”

İlçe Başkanlığı yarışında 132 oy ile kaybeden Zeki Çıkan’ın listesi ise şu isimlerle yarıştı:“Esin Bodur, Sözen Bozkurt, Ahmet Canatar, Necla Çelebi, Semir Çıtanak, Sabit Dreyfioğlu,Hüseyin Doğan, Sedat Deveci, Yusuf Ziya Genç, Süheyla Gizlen, Semir Güler, Mehmet Özen, Aylin Rende, Fahrettin Turhaner, Hikmet Tüter, Şenay Toraman Yılmaz.”

Süleyman Uyar’ın listesi seçimi kazanarak Cumhuriyet Halk Partisini İskenderun’da seçimlere taşıyacak. 

 


14.04.2012 20:26:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Videoyu İndir
Yorum (5)
Sayfa: 1

Ceyhan Erdem(CEYHUN)

Sn.Dr.Süleyman Uyar''ın İsk. İlçe C.H.P.sindeki Başkanlığı, İskenderun ve Cumhuriyet Halk Partisinde,BARIŞ''ı,Halkların sevgi Kardeşliğini,28 Mahallemizle,ve Yoğun Çalışmalarıyla nefes almaya vakit bulamayan, Belediye Başkanımız Sn. Civelekle Omuz omuza verip bir nebzede olsa Dayanışmaya girme adına, İSKENDERUN CUMHURİYET HALK PARTİMİZDEKİ BAŞKANLIĞINIZI KUTLAR, Sevgi saygı ve Selamlarımı İletirim.

17.04.201221:05:04

Sadan

Iskenderun halkina hayirli olsun.

15.04.201220:58:41

iskenderunlu

hayırlı olan olmuş.

15.04.201220:43:56

süpervisör

CHP YENİ İLÇE BAŞKANI, SÜLEYMAN UYAR VE YÖNETİMİNE BAŞARILAR DİLERİM.

15.04.201211:19:27

Kerem İlhan

CHP''ye yakışan başkan Süleyman Uyar''ı kutluyorum.
CHP''nin kültürünü İskenderun''da artık o yaşatacaktır.

14.04.201220:43:40

  HamzaEfendi Baklava
Pegem
Pegem
Ercan Gida