Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

“Yetimlere Sahip Çıkmak İnsanlık Görevi!”

Ak Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, bir çocuğa anne ve babasının başını okşamasının vereceği güzelliği, duyguyu, gücü maddi olarak, hiçbir maddi varlığın verme şansının olmadığını söyledi.

İskenderun İnsani Yardım Derneği tarafından kent içinde belirledikleri ve ihtiyaç sahibi bir grup yetim ile kahvaltıda bir araya gelen Ak Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, farklı sebeplerle anne ve babalarını kaybeden bu çocukların öksüz ve yetim oldukları için sevgiye ihtiyaçlarının bulunduğunu ifade etti.

Bu çocukların sevgiye, ilgiye anne ve babaları olan çocuklardan çok daha fazla ihtiyaçlarının bulunduğunu vurgulayan Karasayar “Bu yavrularımızın bu açıklarını gidermek için toplum ve büyükleri, vatandaş olarak ilgi alaka göstermemiz gerekiyor. Çünkü bu gençlerimiz ileride yaşamış olduğu bu acıyı belki unutmaları mümkün değil ama bir yere kadar azaltabilirsek onların ülkemize, kendi geleceklerine, toplumumuza bakış açılarını, faydalı olma güçlerini daha da arttıracağız diye düşünüyorum” dedi.

İnsani Yardım Derneği olarak yurt dışında baktıkları yetim sayısının 21 bin 500, Yurt genelinde 2 bin olduğunu belirten Dernek yetkilisi, İskenderun’da ise burs verdikleri, çeşitli aktivitelerde yer verdikleri 29 yetimin olduğunu, önümüzdeki aylarda bu rakamın 52’ye çıkacağını bildirdi.      


28.03.2012 12:11:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Videoyu İndir
Yorum (0)
  HamzaEfendi Baklava
Pegem
Pegem
Ercan Gida