Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

Nardüzü’ne 5 Yıldızlı Otel ve Göz Hastanesi

İskenderun’a bağlı Nardüzü Belediye Başkanı Mehmet Yolcu, Türkiye genelinde oteller zinciri bulunan Anemon’un beldelerine beş yıldızlı bir otel, merkezi Antakya’da bulunan bir göz hastanesinin de şubesinin inşaatının yapılacağı müjdesi verdi.

Nardüzü Belediye Başkanı Mehmet Yolcu, geçen hafta Anemon Otel ve İnşaat Anonim Şirketinin beldelerinde 14 bin metrekarelik yer alarak belediyelerine otel yaptırma talebinde bulunduğunu belirterek “Çok ivedi bir şekilde ruhsatlarını tamamlayıp, geçen hafta ruhsatlarını imzaladık ve ilgili şahıslara verdik. Ocak ayı içerisinde ilk kazmayı vurup 2012 yılının içinde inşaatı tamamlayarak Nardüzü’ndeki Anemon otelin açılışını yapacaklar. Bu açıştan sadece Nardüzü değil, tüm Hatay’a ve İskenderun’a hitap edecek bir otelin beldemizde olması oda apayrı bir mutluluk” dedi.

NARDÜZÜ’NE GÖZ HASTANESİ ŞUBESİ

Belediye Başkanı Mehmet Yolcu, Nardüzü’nde istihdam yaratmak isteyen her türlü alanda, sadece yasal çerçeve içinde, bacalı insan sağlığına zarar vermeyecek yatırımın önünü açmaya devam edeceklerini vurgulayarak “Biz Hazırız, o yatırımcıları bekliyoruz. Her alanda biz açığız. Ayrıca ruhsat çapını verdiğimiz, ileriki günlerde ruhsatları hazır olduğu zaman ruhsatı imzalayıp vereceğiz. Onlar da Antakya’daki Göz hastanesinin şubesinin İskenderun Nardüzü Beldesinde yapacaklarının müjdesini verdiler.” Şeklinde konuştu.    


13.12.2011 16:30:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Videoyu İndir
Yorum (4)
Sayfa: 1

MEHMET ÖZKAN

YÜREĞİNE SAĞLIK BAŞKANIM BİLİYORUM KIT İMKANLARLA YAPIYORSUNUZ. SİZİ KUTLUYORUM.

15.12.201110:12:23

bülent acar

sevgili başkanım nardüzüne verdiğiniz hizmetlerden dolayı sizi kutluyorum.darısı iskenderun belediyesine....

15.12.201100:06:34

VATANDAŞ

TEBRİKLER YÜREĞİNİZE SAĞLIK BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUM.

14.12.201108:09:29

helal başkan

başkan yoksa sen iktidar belediyesimisin....gerçekten tebrik ederim...herkesin bahanesi biz iktidar değiliz de

13.12.201118:07:48

  HamzaEfendi Baklava
Pegem
Pegem
Ercan Gida