Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

TÜRFAD’dan Elli Bir Spor Adamına Ödül

İskenderun’da Türkiye Futbol Adamları Derneği Hatay Şubesi tarafından düzenlenen “İnsanlar Yaşarken de Anılmalıdır” ödül töreninde sporcular, spor adamları, yöneticiler, hakemler ve bürokratlardan oluşan 51 kişiye ödül verdi.

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlenen törene, Türkiye Futbol Adamları Derneği Genel Başkanı Yılmaz Tokatlı, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Genel Başkanı İsmail Dilber, İskenderun Belediye Başkan Yardımcısı Haluk Arlı, İskenderun Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Ercan, Belde belediye başkanları, işadamları, spor kulüp yöneticileri, teknik direktör ve eğitimciler ve davetliler katıldı.

Türkiye Futbol Adamları Derneği Hatay Şubesi yönetim kurulu üyesi Levent Yılmaz, yaşarken hatırlanmanın sahalara veda etmiş bir futbolcuya verilebilecek en büyük onur olduğunu vurgulayarak “Hatırlanmak bir anlamda jubile sonrası hafızalara geri dönüştür. 1990 öncesi Hatay’da futbola hizmet etmiş ve kendi meslek dallarında başarılı olmuş futbol adamlarının bu ödül törenine katılmanız birçok faaliyetten daha anlamlıdır” dedi.

Türkiye Futbol Adamları Derneği Genel Başkanı Yılmaz Tokatlı 2003, yılından bugüne kadar “İnsanlar Yaşarken de Anılmalıdır” sloganı ile düzenledikleri ödül törenleri ile 300 e ulaşan futbol emekçisini ödüllendirdiklerini belirterek “Bu vefa borcu ne demektir biliyor musunuz? Unutma unutturma. Şunu da ifade etmek istiyorum ki özel branşlarda olsun tarihinde olsun geriye bakıp geçmişine hatırlamayan toplumlar ileriye güvenle bakamazlar” diye konuştu.

“KÖTÜ GÜNLER YAŞIYORUZ!”

Şike olaylarıyla Türk Futbolunun büyük sarsıntılar geçirdiği, bugünlerde İskenderun’da düzenlenen törenin anlamlı olduğuna dikkat çeken Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Genel Başkanı İsmail Dilber “Böyle bir organizasyonda bulunmak TÜRFAD ailesi ile birlikte olmak ve biz bu geçirdiğimiz kötü günlerin inşallah bir daha olmamasını dileyerek tesellisi olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

Teknik Direktör Samet Aybaba, Karabükspor Teknik direktörü Yücel İldiz, Adana Demirspor Teknik Direktörü Durmuş Çolak’ın da aldığı törende Amatör Spor Kulübü Yöneticileri, Hakem ve gözlemciler, Duayen Futbolcular, Futbol camiasına katkıda bulunan işadamları, Spor kulüp yöneticileri, Spor yöneticiliği yapan bürokratlar, teknik direktör eğitimcileri ve özel onur hizmet ödüllerinden oluşan 51 kişiye ödül verildi.

ÖDÜL ALANLAR

Özel Onur Hizmet Ödülü: Recep Atakaş(issiad yönetim kurulu başkanı), Raymond Makzume (Makzume Gemi Acentesi Sahibi), Nadir Naseh (Hasgaz Anonim şirketi Başkanı), Levent Yılmaz (Özel İkem Koleji ortağı), Karağaç Spor kulübü. Spor Kulübü Yöneticiliği: Muzaffer Seküçoğlu, Sami Uygur, Nebil Aslan, Hikmet Çinçin, Sinan Akgöl, Server Ülkümen, Recep ekinci, Atilla Aslan, Cengiz Gül, Cemil Taktak ve Şaban Yılmaz.

Bürokrat Spor Yöneticiliği: Fazıl Tuğsuz, Ali Ulukanlıgil, Turgut Deliveli. Teknik Direktör Eğitimci: Şenal Ölçücü, Samet Aybaba, Yücel İldiz ve Durmuş Çolak. Ametör Spor Kulüpleri Yöneticiliği: Bedrettin Öz, Vahit Özüperk, Zeki Göçmen, Mete İçcan,Sedat Uysal. Hakem Gözlemci: Cengiz Yüksek, Sabahattin Özen, Cem Tosyalı. Duayen Futbolcu: Yavuz Türkölmez, Münir Genç, Hüseyin Karaçay, Şinasi Acar, Sakıp Özberk, İzzet Kakil.

Futbol Camiasına yapılan katkılarından dolayı onur plaketi: Mustafa Baştuğ, Mehmet Yıldırım, Eshabil Soydan, Mehmet Yolcu, Teyfik Öz, Bekir İnan, İlker Sökmen, Ali Hoşfikirer, Ali Hikmet Aydınoğlu, Metin Türel, Cengiz Hoşfikirer, Kemal Ulu.


10.12.2011 20:34:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Videoyu İndir
Yorum (3)
Sayfa: 1

galip yıldız ve mesai arkadaşları

selim abi bir geldin iskenderun şenlendi.

13.12.201112:34:49

ömer baysal

bu güzelliklere katkı sağlayan bu derneğin kuruluşunda önemli rol oynayan savğili dostum selim arasa teşekür ediyorum.

13.12.201112:32:30

fikri kanat

şike operasyonu olduğundan bu güne ülkemizde futbola olan ilgi hem kulupler hemde seyirci açısından bitme noktasına gelmişken, iskenderunda yapılan bu organizasyon türk futbolununun kalkınmasına ışık olmuştur, inanılmaz bir güzellik samat aybaba, durmuş çolak, yücel ildiz, bu değerli hocaların iskenderunlu oluşu, ilhan cavcav dan sonra en istikrarlı klüb başkanı olan cengiz gül ve daha nice kıymetleri iskenderuna toplayan Ömer Baysal a kocaman alkış,

10.12.201121:29:29

  HamzaEfendi Baklava
Pegem
Pegem
Ercan Gida