Şehit Haydar ile MOBESE Merkezine İlk Harç
 

İskenderun Belediye İtfaiye Müdürlüğü yeni binası inşaat alanı bitişiğinde yapılacak olan İlçe Emniyet Müdürü bünyesindeki Şehit Haydar Polis Merkezi ve MOBESE Merkezinin temeline ilk harç konuldu.

Sakarya Mahallesi’nde Belediye İtfaiye Müdürlüğü binasının da içerisinde yer aldığı arsa üzerinde kurulacak olan İskenderun MOBESE Merkezi Binasının temeline ilk harç konulması sırasında İlçe Emniyet Müdürü Kamil Yıldızkaya ve Polis Derneği Başkanı Mustafa Baştuğ hazır bulundu.

Yıllardır çok kötü durumda olan Şehit Haydar Polis Merkezi için seferber olan İskenderun Toplumsal Huzuru Koruma ve Yardımlaşma Derneği, yeni polis merkezi inşaatı ‘Tam Gaz’ gidiyor.

Polis merkezi ve MOBESE merkezinin birlikte kullanacağı modern bina inşaatının temeline ilk harç konulurken, İskenderun Emniyet Müdürü Kamil Yıldızkaya ve İskenderun Toplumsal Huzuru Koruma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Mustafa Baştuğ, inşaat alanında inceleme yaptı.

İnşaat alanında kurban kestiren Baştuğ, Polis teşkilatının her zaman yanında olduklarını söyledi.


07.10.2011 13:05:31

 

Ziyaretçi Defteri

Muhittin

Şehit pamir caddesinde yürüyemez olduk.Çevrede polisler var. zabıtalar var Nedir bu dolmuşların kornaya basarak üstelik havalı korna geçip gitmeleri.nerede yaşıyoruz hiç bir yetkili buna dur demeyecek...

Oku  |  Yaz