Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

Şehit Haydar ile MOBESE Merkezine İlk Harç

İskenderun Belediye İtfaiye Müdürlüğü yeni binası inşaat alanı bitişiğinde yapılacak olan İlçe Emniyet Müdürü bünyesindeki Şehit Haydar Polis Merkezi ve MOBESE Merkezinin temeline ilk harç konuldu.

Sakarya Mahallesi’nde Belediye İtfaiye Müdürlüğü binasının da içerisinde yer aldığı arsa üzerinde kurulacak olan İskenderun MOBESE Merkezi Binasının temeline ilk harç konulması sırasında İlçe Emniyet Müdürü Kamil Yıldızkaya ve Polis Derneği Başkanı Mustafa Baştuğ hazır bulundu.

Yıllardır çok kötü durumda olan Şehit Haydar Polis Merkezi için seferber olan İskenderun Toplumsal Huzuru Koruma ve Yardımlaşma Derneği, yeni polis merkezi inşaatı ‘Tam Gaz’ gidiyor.

Polis merkezi ve MOBESE merkezinin birlikte kullanacağı modern bina inşaatının temeline ilk harç konulurken, İskenderun Emniyet Müdürü Kamil Yıldızkaya ve İskenderun Toplumsal Huzuru Koruma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Mustafa Baştuğ, inşaat alanında inceleme yaptı.

İnşaat alanında kurban kestiren Baştuğ, Polis teşkilatının her zaman yanında olduklarını söyledi.


07.10.2011 13:05:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Yorum (0)
  HamzaEfendi Baklava
Pegem
Pegem
Ercan Gida